ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Lost Party 2021

<< < (6/10) > >>

Vasco:
1,72 zdaje się.

To jest zdjęcie sprzed roku. Trudno będzie tam coś wcisnąć.

Luzu trochę było - tak do 4 miesiąca ;)

SAJ:
Dobra, bedziemy mierzyc na miejscu.
Znajdzie sie cos co wejdzie, to wezmiemy a jak nie to trudno :)

Dzieki.

Vasco:
Miło mi poinformować o kolejnej niespodziance dla uczestników tegorocznej edycji Lost Party.

Wybiliśmy... monetę o nominale 1 Atarki! No wiem, wiem, mogło się lepiej nazywać ;) Za rok będzie inna...

Otrzyma ją każdy uczestnik, który zakupił bilet w przedsprzedaży (oczywiście uczestnicy online także). Jeśli jeszcze nie masz biletu, to pozostało nam jeszcze 20 egzemplarzy monety, więc jest jeszcze szansa, aby zdobyć swoją.



Jeśli nie planujesz uczestnictwa, to jest inna droga, aby otrzymać monetę. Pewną pulę zarezerwowaliśmy jako dodatki do nagród w composach. Już wiesz co robić :)

Vasco:
Informacje z pola walki.

Pewnie zauważyliście już, że nie można już zamawiać koszulek. To dlatego, że właśnie poszły do produkcji. Kubki nadal można są dostępne.

Właśnie zlecam kolejne gadżety dla osób, które kupiły bilety w przedsprzedaży (dla wszystkich!). Monety już dotarły. Myślę, że będziecie zadowoleni :)

Tak jak rok temu będzie specjalny prezent dla osób, które złożą pracę na konkurs (za każdą* pracę! * nie dotyczy prac zapychaczy). Będzie nią podkładka pod myszkę z logo LOSTAa autorstwa Piesia w wersji kolorystycznej tego komputera, na którego złożycie pracę. Gdy ktoś złoży kilka prac (lub na Wild), to (w ramach dostępności) będzie mógł otrzymać kolejne w innych wersjach.

Oczywiście prezent jest niezależny od nagród zależnych od zajętego miejsca!

Przypominam, że specjalną nagrodą za najbardziej motoryzacyjną pracę będzie książka p. Sobiesława Zasady z jego dedykacją i autografem (https://www.lostparty.pl/2021/#news10).

W tym tygodniu zacznę do Was rozsyłać maile dot. płatności za noclegi. Wyjaśniam, bo ostatnio otrzymuję coraz więcej pytań o te przelewy.

Lada moment ogłosimy kto zagra trzeci koncert!

Także już tylko dni dzielą nas od ogłoszenia naszego specjalnego Gościa.

PS. Można wziąć piłkę na zlot ;)

Vasco:
Rozesłałem przed momentem wiadomości do wszystkich rezerwujących w Krystynie.

Jeśli ktoś nie otrzymał danych do przelewu (do Turysty albo Krystyny) to pilnie proszę o kontakt!

A, jeszcze jedna ważna rzecz. Jak co roku będą imienne identyfikatory. Dlatego sprawdźcie na liście https://www.lostparty.pl/2021/visitors czy jesteście prawidłowo zapisani (ksywa/grupa/platforma(y)). Z braku czasu nie będę potwierdzał otrzymania korekty. Jeśli w ciągu 24h na stronie nie będzie prawidłowych danych, to ścigajcie mnie ponownie :(

Jeśli przyjeżdżacie z rodziną, to dla nich także możemy przygotować imienne identy tylko muszę wiedzieć co ma być na nich napisane - przyślijcie mi te informacje!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej