Autor Wątek: "Puszka Pandory" - reedycja  (Przeczytany 5114 razy)

Gryzor

  • *****
  • Wiadomości: 2009
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #15 dnia: 2021.02.05, 14:17:35 »
W biznesie tez czesto inwestuje sie kase bez gwarancji na zyski - ludzie musza nauczyc sie podejmowania decyzji i oceny ryzyka oraz realnych oczekiwan. patronity czy zrzutki nic tu nie zmieniaja, co najwyzej sa prostsze w obsludze, bardziej dostepne dla amatorow i latwiejsze do wyludzaczy. Niektorzy mysla, ze jak wplacili 5 zlotych to nalezy im sie gora zlota na jutro.
Borek na pewno nie robi tu zadnego przekretu, wiec zapewne wystarczy troche cierpliwosci i wyrozumialosci.

KWF

  • *****
  • Wiadomości: 6823
  • Miejsce pobytu:
    trzecia planeta od Słońca
  • "I co ja robię tu, u-u, co Ty tutaj robisz ..."
    • Insta do lasownia
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #16 dnia: 2021.02.05, 14:33:08 »
Jestem naiwny i wierzę w dobroć ludzi oraz że ta edycja wyjdzie.

Nie należy naśladować klasyka, że „prawdziwe pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach".
KWF
-----
R Tape loading error 0:1
Moje zabawki: https://github.com/McKlaud76

tooloud

  • *****
  • Wiadomości: 3185
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mydłem go!
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #17 dnia: 2021.02.05, 16:05:03 »
Cytuj
Drodzy!

Mamy już przygotowane Loading Screen, Intro i Outro - czyli zupełnie nowe elementy Puszki Pandory, które powstały dzięki naszym Przyjaciołom ze Speccy.pl!

Złożone są już Piwem i Mieczem oraz Felietony Borka, mapa... Czas na produkcję i dostarczenie do Was Nagród.

Tak, wiem, jest obsuwa, za co najmocniej przepraszam. Biorę to na klatę, okazało się, że w pewnym momencie wziąłem za dużo na raz na bary ;) Mam nadzieję, że wybaczycie opóźnienie reedycji Puszki Pandory po 35 latach, tym bardziej, że postaramy się wynagrodzić Wam to jakością całości.

Raz jeszcze przepraszam, ale już jesteśmy na ostatniej prostej!

Robert
dużo sprzętu mało czasu.

tooloud

  • *****
  • Wiadomości: 3185
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mydłem go!
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #18 dnia: 2021.02.05, 16:09:39 »
Wg mnie terminy podawane w kampaniach są mega niedoszacowane. Plus... powiedzmy sobie szczerze - obecna sytuacja nie jest czymś ułatwiającym pracę, kontakty etc.

Dla spokoju - dodawajcie sobie 2 miesiące, w przypadku Nexta 2 lata. I wtedy bez nerwów dotrwacie.
dużo sprzętu mało czasu.

nyny1

  • **
  • Wiadomości: 62
  • Miejsce pobytu:
    Bydgoszcz
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #19 dnia: 2021.02.22, 16:54:06 »
Coś się chyba ruszyło ;)
Dostałem przed weekendem klucz do gierki z mojego pakietu wsparcia.
Także jestem dobrej myśli co do finału.
ZX Spectrum +2 GREY+ULA plus+STEREO+DIVIDE 2K14, ZX Spectrum Plus + DivMMC AY, ZX-UNO, Schneider CPC464

pgru

  • *****
  • Wiadomości: 638
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #20 dnia: 2021.02.23, 10:18:09 »
Mam nadzieję, że się nie obrazicie, ale świat indie i retro jest moim zdaniem podobny trochę do magnetofonu kasetowego - są tworzone świetne rzeczy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że często nie robią tego wielkie firmy z olbrzymim zapleczem, a sprzęt nie jest często wspierany przez producenta od wielu lat ale trzeba mieć sporą cierpliwość, taką którą się trochę zyskało używając magnetofonu kasetowego.

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #21 dnia: 2021.03.01, 21:06:12 »
Nie panikujcie już, jednak coś się rusza....

nyny1

  • **
  • Wiadomości: 62
  • Miejsce pobytu:
    Bydgoszcz
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #22 dnia: 2021.03.02, 10:17:56 »
Tez to wczoraj na fejsie zobaczyłem, i aż oczy mi się zaiskrzyły :)
ZX Spectrum +2 GREY+ULA plus+STEREO+DIVIDE 2K14, ZX Spectrum Plus + DivMMC AY, ZX-UNO, Schneider CPC464

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #23 dnia: 2021.03.03, 19:12:14 »

jack_świdnik

  • *****
  • Wiadomości: 1641
  • Miejsce pobytu:
    Świdnik / Lublin
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #24 dnia: 2021.03.03, 21:26:51 »
fajnie fajnie, czekamy
moje marzenie: Timex 2048 128K

jack_świdnik

  • *****
  • Wiadomości: 1641
  • Miejsce pobytu:
    Świdnik / Lublin
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #25 dnia: 2021.04.16, 21:14:08 »
nie wiem czy temat już był poruszany, ale kto wsparł tą akcję to trzeba sobie sprawdzić czy zapłacił za wysyłkę i wybrał sposób dostawy bo nic nie dostanie
trochę chaotycznie to opisane, trzeba sobie szukać, globalny email by wystarczył wszsytkim wspierającym, nigdzie nie znalazłem czy zapłaciłem za wysyłkę ale widzę że wsparłem projekt tylko 120zł więc bez wysyłki, już dopłaciłem przez ankietę która sie pojawi jak sie zalogujecie na portal wspieram
moje marzenie: Timex 2048 128K

pgru

  • *****
  • Wiadomości: 638
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #26 dnia: 2021.04.20, 18:16:11 »
Hmm w sumie już się dopłacało(zgodnie z ankietą) - ale nadal nie ma. Czy ktoś już dostał zamówione, albo info o wysyłce, poza tym co jest ogólnodostępne?

m0b

  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #27 dnia: 2021.04.30, 11:41:59 »
Dostałem! :D Pierwszy! ;)
Ogólnie ok, niestety muszę przypiep*ć się do pakowania. Kaseta została luzem wrzucona do puszki, czego efektem są "dzioby" powybijane od środka puszki (widoczne na zewnątrz), obtłuczone praktycznie wszystkie narożniki pudełka kasety i pęknięcie na środku opakowania (to być może było już przed zapakowaniem). Czyli fajnie, że jest, ale jak na przedmiot kolekcjonerski, to stan nie jest wybitny. Może do innych kurier będzie to wiózł delikatniej, czego wszystkim życzę.

Skinner

  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Miejsce pobytu:
    Wlkp PL
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #28 dnia: 2021.04.30, 12:18:07 »
Mam i ja :) Specjalnie się z roboty urwałem bo miało być kurierem a poszło do paczkomatu.
U mnie puszka cała, do środka nie zaglądałem jeszcze - taka ładna banderola że żal zrywać :)
2x 48k+, +2, HQ48 (under construction)

m0b

  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: "Puszka Pandory" - reedycja
« Odpowiedź #29 dnia: 2021.04.30, 12:19:58 »
Banderolę da się delikatnie odkleić - ja sobie ją owinąłem wokół puszki ;)
Ale u Ciebie też kaseta "grzechocze" w puszce, czy może tylko mi się trafiła bez jakiegoś wypełniacza?