ZX Spectrum > SOFTWARE

firmware dla DivIDE

<< < (2/5) > >>

Tygrys:
Mam możliwość wydzielenia wątków i to robie ;-)

Póki co nie słyszałem o firmware dla standardowego divide, które nie działa pod divide plus.

Za to na standardowym divide nie działa residos, i pewnie o to Ci chodziło.

matofesi:
A ja się wtrącę z pytaniem... bo kupiłem razem ze Spectrumem DivIDE plus... odpaliłem na początku, coś działało, coś nie działało a potem schowałem do szafy razem z lekko felernym kompem. Jeśli w końcu naprawię Speca chciałbym oczywiście zacząć używać DivIDE.

Pytanie więc - co dokładnie najlepiej załadować do środka, skąd ściągnąć i jakie to daje możliwości?

Tygrys:

--- Cytat: matofesi w 2011.11.25, 10:31:47 ---Pytanie więc - co dokładnie najlepiej załadować do środka, skąd ściągnąć i jakie to daje możliwości?

--- Koniec cytatu ---

Powineneś mieć zaflashowane kilka różnych firmware. Jak już będziesz miał działającego ZXa to będziemy myśleć dalej.

matofesi:
No mam. Tak jak przyszło od Duddiego. Pytanie tylko czy coś się w międzyczasie nie pozmieniało - kupowałem to w 2008 roku ;)

Pyza^Illusion:

--- Cytat: Tygrys w 2011.11.25, 10:52:10 ---Powineneś mieć zaflashowane kilka różnych firmware.
--- Koniec cytatu ---

To może ja, jako że w temacie divide znam się tyle co przeczytam pomiędzy wierszami, zapytam: zaflashowane firmware wiąże się z czym? Bo chyba nie zmianą epromów w zależności od tego co chcę używać? Od czego więc zależy, z którego firmware będę korzystał?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej