Komputery z Z80 > SAM COUPE

New version of SAM COUPE emulator

<< < (2/3) > >>

matofesi:
@DDX oczywiście, że czytałem twój post. Tylko uznałem, że na pytanie "widzieliście?" nie warto odpowiadać, bo owszem... widziałem, ale nawet nie pomyślałem wtedy żeby to ściągać. Ściągnąłem dopiero po pytaniu Yerza, czy moglibyśmy przetestować bo uznałem, że na tak postawione pytanie (zwłaszcza, że ty poprzedziłeś swoje wylaniem własnych... uprzedzeń...? ;)) warto udzielić odpowiedzi.

Sir David:
Ja też to widziałem, ale ASCD znałem już dużo wcześniej. Wiedząc czego się można spodziewać, nie paliłem się za bardzo do testowania ;) Teraz sobie sprawdziłem z ciekawości i wyszło, że nie ma czego testować. Na razie kiszka.

matofesi:
Kiszka zwłaszcza, że poza drobiazgami jak zapis video czy odczyt/zapis większych niż 16 kilo bloków pamięci SimCoupe robi wszystko, czego bym od takiego emulatora oczekiwał :)

Sir David:
Pewnie dlatego Aleš na brakujących w SimCoupe funkcjonalnościach się teraz skoncentrował. I bardzo dobrze. Jednak aby to miało sens, sam emulator musi dobrze działać. A na razie nie działa.

DDX:
Ja nie mam uprzedzen do Sama... on mnie po prostu zbytnio nie rajcuje (jako maszyna "zbyt odlegla" od Spectrum). Nawet sie lata temu troche nim bawilem przy okazji jak pomagalem koledze go uruchomic/naprawic :) (nieco przypadkowy zakup na gieldzie elektronicznej).
I oczywiscie nie nalezalo traktowac mojegp pytania doslownie, tzn nie chodzilo doslownie o samo "widzenie", tylko o sprawdzenie (sciagniecie, przetestowanie), ew. odpowiedzenie, ze juz go znacie/probowaliscie itp.  Dobra, bedzie nauczka dla mnie na przyszlosc :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej