ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Spotkanie w Warszawie, 2 grudzień 2011

<< < (2/8) > >>

Tygrys:
Z racji tak licznych zapowiedzi przybycia postanowiłem zrobić dodatkową ankietę.
Proszę o deklarację przybycia na spotkanie, będę wiedzieć jak dużą rezerwację robić ;) Szykuje się na prawdę niezła impreza!

Pyza^Illusion:
Ehhh, a ja takiej ochoty nabrałem i niestety... Dla mnie za daleko jak na kilkugodzinne spotkanie. Może miałby ktoś jakąś miejscówkę, gdzie by można się spotkać tak przynajmniej dzionek i nockę, z możliwością przekimania choćby na podłodze? Najlepiej gdzieś w centrum Polski, aby każdemu było w miarę przystępnie dojechać. Osobiście oferuję się za jakiś czas i możecie zlecieć się do mnie. Mam 5 pokoików, niestety niedużych, więc byłoby przynajmniej gdzie przekimać. W największym można zrobić jakąś nasiadówkę z piwkiem, sprzętem etc. Nie za głośną, bo mam upierdliwych sąsiadów (mieszanie w bloku). Rodzinkę gdzieś wygonię do babci na wieś hahaha...
Problem tylko, że mieszkam w samym narożniku kraju. Za to pozytyw, że może się jacyś Czesi pojawią. A mieszkam sobie tutaj:
Tu mieszka Pyza

Duddie:
Pyza, do Wrocka, w samolot i po sprawie!

HackerChris:
3.12 to weekend- ja wypadam :(

Tygrys:
Chris: większości pasowało 3 grudnia. Innym terminem może być 10 grudnia, jeżeli również większości będzie odpowiadać. Dasz radę 10 grudnia?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej