ZX Spectrum > DEMOSCENA

Polska DEMOSCENA znalazła się na liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego

<< < (3/5) > >>

Maryjan:
Już się uczą :)

m0b:

--- Cytat: Tygrys w 2021.12.17, 20:54:45 ---Cóż, wiele osób zwraca uwagę na urzędnika który podpisał dokument. Traktujcie to jako urzędnika, panującego.

--- Koniec cytatu ---
Jeśli ta uwaga tyczy się mojego komentarza, to nie miałem na myśli tego konkretnego ministra. Myślę, że w każdym rządzie byłby problem z ogarnięciem tak niszowego tematu jak demoscena. Zatem to, że obecnie mamy wysyp rządzących, którym z inteligencją, czy solidną edukacją nigdy nie było po drodze, schodzi na drugi plan ;)

zaxon:
No, i skończy sie demoscena. Obsiądą ją , tylko patrzeć kolejni partyjni działacze i aktywiści , dopadną ją państwowe regulacje i przepisy. Państwowy urzędnik będzie decydował które demo jest a które nie jest prawidłowe.

A no i .... państwowy urzędnik będzie decydował o łatwiejszym finansowaniu imprez demoscenowych ??? WTF ? Jak do tej pory to takie imprezy finansowały sie przez dobrowolne wpłaty, bilety , sponsorów ?

No nic, pozostało tylko czekać na pierwsze polskie patriotyczno narodowe ZX party pod patronatem TVP i innych odpowiednich instytucji ...  :)

Maryjan:
Eee, tam.
Ministerstwo, ministerstwem, a my róbmy swoje :)

zaxon:
Taa . Nie bardzo będzie można  cokolwiek robić.. Już tam ministerstwo niedługo wyda odpowiednie wytyczne... co wolno a co nie. No ale.  alleluja i do przodu. Może ci mądrale do Kurii też zgłoszą projekt ?  Będą mieli wsparcie i monopol z każdej strony...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej