ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Prośba o identyfikację sprzętu cd.

<< < (2/4) > >>

jack_świdnik:
wątek zamknięty bo o to sam prosiłem, zrobiła się z tego wątku giełda i ja dostałem po uszach
teraz już rzadko ale co jakiś czas wpada mi jakaś płyta główna i inne graty co nie mam pojęcia co to i mam ochotę czasem się zapytać

jack_świdnik:
proszę o indentyfikację tych automatów
https://photos.app.goo.gl/pisz43WkWo5MeEGMA

dziś miałem okazję oglądać dwa automaty które leżą w piwnicy od lat, spore gabartowo, żeby je wyciągnąć i przenieść do auta a raczej przyczepki czy dostawczaka to będzie potrzebne min 3-4 osoby
jeden automat może ważyć ok 100kg, sporo blachy, stali itp, elektronika na "lampach" kineskop w jednym z nich to pochodzi z odbiornika tv "ametyst" z lat 70, na kineskopie nalepka Unitra Zelos A50-140W, na blacie tabliczka z nazwami gier oraz "GRA 8610" i nazwisko K.Gdula
możliwe że właściciel chce je oddać komuś kto to spożytkuje lub jakiemuś muzeum, ja nie mam na to miejsca ani w garażu ani też w robocie.
zanim komuś odda to chce je uruchomić

ktoś coś wie na ich temat? ktoś wcześniej widział?
nie znalazłem żadnych tabliczek znamionowych jakiegoś zakładu więc oceniam że to jest samoróbka, własna myśl techniczna i plan na biznes w tamtych latach
ze środka wyciągnąłem kilka monet 10zł z prl
oba automaty wyglądają na profesjonalna robotę jak na tamte lata
 

rzookol:
wygladaja na przerosniete pongi, jak wlasciciel chce wywalic to moge wziac

jack_świdnik:
temat automatów jest nieaktualny, najprawdopodobniej trafi do katowickiego muzeum

Boyo:
Uprzejmie proszę o wsparcie w identyfikacji przeznaczenia interface'u ze zdjęcia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej