ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!

(1/40) > >>

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
OK, sprawa wygląda tak.

Wiadomo od lat, że jak party nie jest gdzieś bliżej centrum Polski, to żaden Polak się nie ruszy.
Pomysł jest taki, by tegoroczne party WAP-NIAK w Warszawie, naszego very own forumowego kolegi Sikora, "przerobić" na nieco bardziej "general 8-bit meeting".

Oznacza to, że zlot byłby przeznaczony dla Atari XL/XE oraz ZX Spectrum. Takie... 'polskie Forever' jakby.
Sikor powiedział, że nie widzi przeszkód, byśmy tam pojechali i mieli swój corner. Compotów i tak regularnych nie będzie, chociaż gdyby ktoś coś chciał, miał pomysł itp...

Ale nie będzie też sobie zawracać głowy, jeśli nikt nie zadeklaruje przyjazdu - jest to de facto bardziej w naszym interesie, niż w jego, bo jego atarowcy i tak przyjadą.

************************
KTO PRZYJEDZIE???????????
************************

Info:
Czas: 28-30.09.2012 (weekend)
Strona zlotu: http://atari.sikorsoft.com/party/
Miasto: WARSZAWA
Party-place: party odbędzie się na terenie ogródków działkowych przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie
Co do zaopatrzenia - 500 metrów od party place jest Biedronka, 3 przystanki dalej - Auchan. Więc tutaj nie powinno być żadnych problemów.

Prawdopodobnie byłoby też ognisko.

ZDJĘCIA party-place: http://atari.sikorsoft.com/party/inne.htm
















Moglibyście naprawdę wziąć komputery, przedłużacze, audio/video - i ruszyć du*ska raz w roku. ;) Od żon się oderwać. ;)

OK, w tym wątku należy się wypowiadać. Od tych wypowiedzi zależeć będzie, czy party będzie bardziej multiplatform, czy nie.

dax:
jak dojdzie do skutku, przyniose troche trunkow, zeby Ci, ktorzy przyjada, mieli co wspominac :)
multiplatform: atari 65 xe, zx spectrum 48/128, c-64, amstrad cpc 464/664/6128 :D
niektorych chetnie zobacze, bo juz nudzi mnie ciagle patrzenie na te 1-sze miejsca (LOL) ;)

p.s. ja na szczescie nie mam zony  :P

sikor:
Ze swojej strony zapraszam - oficjalne kompoty będą na Atari 8-bit, ale nie widzę przeszkód, aby obejrzeć na BigScreenie produkcje/gierki z ZX81 i innego ZX Spectrum ;)
Dane o party - na stronie wskazanej przez Yerza ;) Przypuszczam, że reszta atarowskiej braci też nie ma nic przeciwko. Jeśli Yerz będzie u Grzybka - pewnie obgadamy sprawę dokładniej ;)

Tygrys:
Ja się pojawię =)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
No to ja też.
To już 3. Plus Sikor, jako organizator. ;)

PISZCIE, PISZCIE.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej