ZX Spectrum > POWITANIA

Spectrumowcy z dawnych lat.

<< < (3/8) > >>

matofesi:
@Sabe Źle pamiętasz ;) Ziutek kupił Amigę. Janco miał Amigę. Ja się dopiero w '94 przesiadłem na peceta, ale prawie od początku na Linuksa.

Kiv_Master:
No to jak wszyscy to wszyscy :P chociaż niedawno się przedstawiałem to powtórzę: spectrumowałem sobie od małego na Timexie 2048 + magnetofon jaki akurat miałem aktualnie dostępny, nawet do jednego dorobiłem wejście na minijacka wyprowadzając je od głośnika ponieważ owy magnet go nie posiadał  :'( Taka ciekawostka podobnie jak kilku kolegów powyżej ja też przesiadłem się po ZX na Amigę, tym bardziej miło mi tu widzieć osoby/nicki znane np. z MA

Pozdrawiam

-------------------

Keep Spectrum Alive 8)

trojacek:
No to i ja sie przylacze do powitan. Zamiast tworzyc nowy watek podstawiam sie pod stary, poniewaz sam jestem stary i na dodatek spectrumowiec  ;). Na dodatek z pozytywnym zdziwieniem stwierdzam, ze znam tutaj kilka osob (glownie ze wspolnej pracy redakcyjnej), zatem pozbywam sie wygodnej oslony anonimowosci. Jacek Trojanski klania sie wszystkim szanownym forumowiczom, w tym dawnym bajtkowym kolegom  :D.
A ze, jak juz wspomnialem lata leca - w ramach starczego zdziecinnienia postanowilem nieco powrocic do korzeni i od jakiegos czasu wyciagne cos z szuflady lub kupie na Allegro. W obecnej chwili dysponuje moim ulubionym pacjentem od jakichs dwudziestu paru lat - bezklawiaturowym Timexem 2048 zsandwichowanym rozszerzeniem pamieci wlasnego patentu (144 KB, zgodnosc z trybem 80 KB oraz bankami 128-tki) plus cos na ksztalt Masterface (NMI i banki ROM), przerobiony Kempston (z podlaczona mysza od Amigi), kilka wersji AY, cala szuflada fabrycznie nowych interfejsow Timex RS-232 (skad ja to mam?...), drugi Timex dziewiczy - bez przerobek i ma klawiature (podziekowania dla Zoona), gumiak 48 KB, Plusik 48 KB oraz... stacje dyskow, umownie zwana FDD-6000. Czyli w tej wiekszej obudowie, w ktorej mieszcza sie 2 napedy 5,25 cala. Jak widze, nie jest to zbyt czesto spotykany sprzet, to sie chwale  :D
No i tak probuje dojsc, do czego to wszystko sluzylo... Macie jakies pomysly?...
Mam do tego jeszcze torbe dyskietek, ale zostaly utopione w czasie powodzi w mojej piwnicy. Moze jednak da sie odzyskac cos ciekawego.
No, to sie przywitalem i pochwalilem  :)

Tygrys:
Witaj Jacku! Miło widzieć tu osoby, które próbują powrócić po latach ;) Mam nadzieję że na forum odnajdziesz pytania na zadane tu pytania.

trojacek:
Dziekuje :)


--- Cytat: Tygrys w 2012.03.14, 10:27:03 ---Mam nadzieję że na forum odnajdziesz pytania na zadane tu pytania.

--- Koniec cytatu ---

Hmm, w sumie niezly tekst... ;) Dosc niekonwencjonalnie wpisuje sie w heideggerowskie ramy filozofii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej