Autor Wątek: Dzień doberek :)  (Przeczytany 4394 razy)

Yoo_Gas

  • *
  • Wiadomości: 8
  • Miejsce pobytu:
    Zagłębie Dąbrowskie
Dzień doberek :)
« dnia: 2023.03.03, 13:55:41 »
Dzień doberek Szanownemu Gronu.

Jako, że to mój pierwszy post i kultura tego wymaga  - chciałem się przywitać.

Forum śledzę od dawna, jednak teraz powstała okazja żeby poprosić Was o wsparcie (w innym poście) :). Od kilku lat zajmuję się amatorskim ratowaniem od zagłady, wszelkich retro komputerków. Co upoluję albo dostanę, staram się naprawić i doprowadzić do stanu jak z fabryki. Takie sprzęciki odkładam z pietyzmem na półkę (ku mojej uciesze), co wywołuje u moich najbliższych pobłażliwe kiwanie głową - ale pewnie znacie to z autopsji :)

Tak więc dziękuję za przyjęcie w poczet członków forum i życzę Wszystkim miłego dnia.

damik

  • Fresh rosin sniffer ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Miejsce pobytu:
    Generalnie Polska, głównie Bytom czasem Bielsko-Biała oraz okolice
  • ZX'owy i nie tylko...
Odp: Dzień doberek :)
« Odpowiedź #1 dnia: 2023.03.03, 14:33:37 »
Witaj na forum :)
Wszystkiego po trochu: Schwarz, mydło i powidło... konsole, stare i nieco nowsze komputery oraz akcesoria i duperele.

tomi

  • GTS
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Miejsce pobytu:
    Poznań
Odp: Dzień doberek :)
« Odpowiedź #2 dnia: 2023.03.03, 14:52:04 »
Cześć,

jak będziesz miał chwilę i chęć, to mógłbyś się pochwalić zdjęciem(/ami) zawartości swojej półki w dziale różności  ;)

Pozdrawiam

ZbyniuR

  • *****
  • Wiadomości: 3333
  • Miejsce pobytu:
    Carlisle w UK
  • CPC AGA PSX
Odp: Dzień doberek :)
« Odpowiedź #3 dnia: 2023.03.03, 15:32:26 »
No właśnie, ja też lubię wiedzieć co ludzie mają i wysłuchiwać ich historii jak to sie stało że złapali bakcyla i co było ich pierwszą komputerową miłością, potem drugą... i kolejną... :)
- Jeśli masz w domu światło i wodę, tzn. że masz światłowód. ;)

p.janowski

  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Miejsce pobytu:
    Koluszki
Odp: Dzień doberek :)
« Odpowiedź #4 dnia: 2023.03.04, 12:24:28 »
powitać i szacunek za umiejętności ratowania starych dzieł sztuki w postaci komputerów !

A500; C64C, C64G, C64Rpi; iBook G3, PowerBook G4 12", PowerBook G4 15" z MorphOS; ZX 128k +2A

Yoo_Gas

  • *
  • Wiadomości: 8
  • Miejsce pobytu:
    Zagłębie Dąbrowskie
Odp: Dzień doberek :)
« Odpowiedź #5 dnia: 2023.03.09, 21:15:28 »
Dziękuję za miłe przyjęcie. Wzruszenie odbiera mi głos... ;) W takim razie w dziale "różności" wrzuciłem mój obecny stan retro sprzętów :)