ZX Spectrum > POWITANIA

Cześć :)

(1/1)

wacek/arise:
Cześć wszystkim :) Wacek/Arise z tej strony, jako grupa zadebiutowaliśmy na ostatnim Speccy Party naszym wspólnym demem z kolegami z Jokera. Cieszymy się że się chyba podobało ;)

Jestem "z dziada pradziada" scenowcem na Commodore 64 (https://csdb.dk/scener/?id=1085), ale nie ukrywam że mam ogromną słabość do ZXa bo ZX Spectrum+ było pierwszym komputerem jakim miałem i na jakim stawiałem pierwsze programistyczne (BASICowe) kroki. Razem z kolegą Bimbrem/Arise od czasu do czasu podglądaliśmy produkcje demosceny ZX i zawsze nas korciło żeby może coś zrobić na tej platformie. Bimber na C64 specjalizuje się w grafice hiresowej, która ma niemal identyczne ograniczenia i uwarunkowania co grafika na ZX, więc dla niego przełączenie się było dość naturalne. Luke/Arise znał już wcześniej asembler Z80, więc tutaj też szybko poszło. Ja zacząłem uczyć się kodować na ZXie w gdzieś w połowie wakacji. Ale tak naprawdę najmocniejszym impulsem i motywatorem było dla nas poznanie Dalthona, bez niego demo by nie powstało ;)
Pozdrawiam osoby które dane mi było poznać na Speccy Party, liczę że na kolejnej edycji uda mi się zostać nieco dłużej, a mam nadzieję że jako kooperacja nie przyjedziemy tam z pustymi rękoma ;)

tomi:
Cześć,
również zaczynałem od ZX Spectrum, później migrowałem na C64 :)
Cieszę się, że zainteresowaliście sceną ZX bo Wasze produkcję na C64 z przyjemnością śledzę :) i liczę na kolejne na obu platformach.
Pozdrawiam.

damik:
Witaj na forum...
Z tego co ludzie opisują to ostatnie party było bardzo owocne dla uczestników, wielkie brawa dla organizatorów ! :D
Życzę dalszych sukcesów na scenie ZX'owej.
Szkoda tylko że mnie tam nie było  :(

ZX Freeq:
Demo rozwaliło system, jest arcy mega!! Wielkie dzięki za nie. Chciałbym kiedyś wiedzieć jak się takie cuda produkuje...... :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej