Autor Wątek: Dandanator mini i gry  (Przeczytany 1798 razy)

Mariuszczs

  • **
  • Wiadomości: 60
  • Miejsce pobytu:
    Gniezno
Dandanator mini i gry
« dnia: 2023.10.11, 21:29:24 »
Jak sobie radzicie z tym cartem ? Ogólnie mało gier dostępnych na da się tym odpalić. Korzystam np z plików z planet emulation. sporo w ogóle nie chce się wczytać do Rom generator, następne się nie uruchamiają a niektóre wieszają zaraz po uruchomieniu lub wychodzi do basica.

m0b

  • *****
  • Wiadomości: 805
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: Dandanator mini i gry
« Odpowiedź #1 dnia: 2023.10.11, 22:40:04 »
Podeślij jakiś przykład, bo nie trafiłem na niedziałające. Ale też dużo jakoś nie uruchamiałem przez ten interface.

damik

  • Fresh rosin sniffer ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2434
  • Miejsce pobytu:
    Generalnie Polska, głównie Bytom czasem Bielsko-Biała oraz okolice
  • ZX'owy i nie tylko...
Odp: Dandanator mini i gry
« Odpowiedź #2 dnia: 2023.10.11, 22:49:35 »
Nie wiem jak ten Dandanator do ZX bo choć go posiadam to jeszcze nie bawiłem się nim w wgrywanie gier z PC, ale mam też wersję do Amstrad'a CPC i tam miałem podobne problemy, rozwiązaniem okazał się tandetny układ obsługujący transmisję szeregową z PC i po jego podmianie na inny z pewnego źródła wszystko jest już ok.
 
Wszystkiego po trochu: Schwarz, mydło i powidło... konsole, stare i nieco nowsze komputery oraz akcesoria i duperele.

Mariuszczs

  • **
  • Wiadomości: 60
  • Miejsce pobytu:
    Gniezno
Odp: Dandanator mini i gry
« Odpowiedź #3 dnia: 2023.10.12, 17:17:53 »
Boulder dasch się wgrywa, jest na liście ale nie uruchamia.
1942 - już nie pamiętam czy w ogóle program nie chce przyjąć czy nie uruchamia już z dandanatora.
W tym tygodniu już nie za bardzo nad tym posiedzę, ale w przyszłym coś podlinkuję co nie działa