ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Spotkanie w Warszawie, 5 listopada 2011

<< < (2/4) > >>

Tygrys:
Dzięki za przybycie osobom przybyłym. Niebawem krótko opiszę spotkanie. Opis znajdzie się na stronie głównej http://speccy.pl/

RafalM:
Witam Panowie,

Z tej strony Rafał Miazga. Niektórzy znają mnie może z forum Wosu lub poprzez gierki które sobie czasem tworzę .

Chciałbym powiedzieć, że cieszę się widząc to forum. Swego czasu byłem przekonany że jestem ostatnim dinozaurem i nikogo poza mną w Polsce Spectrum już nie interesuje.  Dobrze więc widzieć taką inicjatywę. Może coś się rozrusza. Tacy na przykład atarowcy mają niezwykle aktywne środowisko, więc widać że można :)

O spotkaniu dowiedziałem się niestety po czasie ale dobrze wiedzieć że będzie coś następnego. Mieszkam pod Warszawą więc na przyszłość King Kebab pasuje jak najbardziej.

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
No to czekamy na kolejny krok (skok? ;) ) Tygrysa.

Tylko żeby nie kolidowało z największym chyba spectrumowym party - JH Con w Czechach. Będzie jakoś w grudniu (baaaaaardzo polecam).

Tygrys:
Witaj Rafale,


--- Cytat: RafalM w 2011.11.07, 15:13:48 ---Swego czasu byłem przekonany że jestem ostatnim dinozaurem i nikogo poza mną w Polsce Spectrum już nie interesuje.

--- Koniec cytatu ---

Miałem dokładnie takie samo odczucie jak Ty. Pomysł integracji środowiska Spectrumowego chodził mi po głowie latami, niemniej Duddie wspominając że fajnie by było zintergować społeczność, tchnął we mnie iskrę nadziei na powodzenie, co dało zapał do pracy i spróbowania.


--- Cytat: RafalM w 2011.11.07, 15:13:48 ---King Kebab pasuje jak najbardziej.

--- Koniec cytatu ---

Mam wrażenie że King Kebab będzie za mały na kolejne spotkania, trzeba będzie znaleźć większy lokal, mam nadzieje że na co najmniej kilkanaście osób 8)


Duddie:
Yerzmyey, daj namiary na to party Spectrumowe!
A co do lokalu, to faktycznie będzie za mały. Musimy znaleźć coś większego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej