ZX Spectrum > DEMOSCENA

Polska scena Spectrum

(1/26) > >>

Ramos:
Witam wszystkich,

Ruszył projekt pisania dużej książki o historii demosceny w Polsce. Każda platforma będzie miała poświęcony osoby duży rozdział. Jako koordynator projekt i główny pisarz szukam ludzi ze świata Spectruma co by chcieli dołączyć do projektu i pomóc w pisaniu. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach w pisaniu lub nie ma na to czasu to mogę spisać jego opowieści. Do pomocy z innych platform zgłosili się już ludzie, teraz czekam na ludzi z ZX.
Jeśli się za to nie weźmiemy to taka publikacja nigdy się nie ukaże.

Pyza^Illusion:
No coś tam jeszcze pamiętam. Nie wiem czy pisanie, ale układanie faktów czy sporo ciekawostek i opowieści z czasów 91-97, to i owszem :) Pomóc mogę, najlepiej gdzieś kiedyś na jakimś zlociku przy piwku :D Korespondencja również wchodzi w grę, choć musiałbym zobaczyć na czym to polega.

RafalM:
Ja się na scenie znam słabo, ale gdyby ktoś szukał to największa kolekcja polskich dem w internecie jest obecnie na stronach rosyjskich:

http://zxaaa.untergrund.net/demo.php?s=poland&city=City

Ramos:
Dzięki za te kilka dem. Z tego co wiem było ich znacznie więcej. Jakie znajcie najstarsze polskie demo?

Pyza^Illusion:
Ja pamiętam takie demka z muzyczkami wyciąganymi z gier (na beepera) o nazwach "Big Shit" produkcji Hackera Chrisa. Od tego momentu zacząłem się interesować sceną.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej