ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Lost Party 2020

(1/8) > >>

Vasco:


Mamy już oficjalnie potwierdzoną miejscówkę, więc czas rozpocząć nowy wątek.

W tym tygodniu powinien rozpocząć się wydruk bannerów, więc jeżeli ktoś chciałby zostać sponsorem przyszłorocznej imprezy i znaleźć się na bannerze, to jest to ostatni moment, aby się zgłosić. Zostało dosłownie jedno miejsce.

Sprzedaż pierwszej, najtańszej transzy biletów rozpocznie się w Black Friday a zakończy w Cyber Monday ;)

Nadal będzie obowiązywać zasada "jedna rodzina = jeden bilet", więc dzwońcie do szefa i wypisujcie urlopy!

Mam nadzieję, że impreza będzie równie udana jak tegoroczna, a jeśli uda się zrealizować część pomysłów, to może nawet lepsza.

Vasco:
Czy zauważacie potrzebę zmian regulaminów konkursów wzgl. zeszłego roku? Mile widziane konkretne uwagi i postulaty. Najlepiej z argumentacją. Dla przypomnienia: https://www.lostparty.pl/2019/compo

Jak postrzegacie pomysł połączenia konkursów dla wszystkich platform? Oczywiście przed pracą byłaby wyświetlona dokładna wymagana platforma, konfiguracja itp., więc każdy mógłby uwzględnić poziom trudności uzyskania danego efektu.

Dalthon:
Połączenie konkursów dla wszystkich platform było by strzałem w 10. Na pewno dzięki temu byłoby więcej emocji :)

Vasco:
Dalthon: na razie jest mało głosów (także z innych platform), a tej sprawie chyba tylko my mamy takie zdanie :( Zadecyduje większość.

Dotarły bannery, jeden już wywieszony:



Przypominam, że od jutra do poniedziałku (Black Friday - Cyber Monday) będzie można kupić najtańsze bilety na zlot!

Jeżeli ktoś chce kupić później, bo np. chce bardziej dołożyć się do imprezy (w zeszłym roku były takie głosy), to to nie jest dobra strategia. Za przedpłaty mogę załatwić więcej atrakcji, z płatnością na miejscu w zasadzie nie bardzo mam co zrobić poza opłaceniem sali na kolejny rok.

Vasco:
Sprzedaż rozpoczęta. Taniej nie będzie! https://www.lostparty.pl/2020/tickets

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej