Komputery z Z80 > SAM COUPE

Powiększam archiwum

(1/2) > >>

m0b:
Cześć

Wrzucam do archiwum kilka obrazów dyskietek, które wykonałem gdzieś tak koło 1998 roku (przynajmniej tak wynika z dat plików). Mam trochę dem, gier i magazynów dyskowych, których nie znalazłem w archiwum. Mam nadzieję, że osoby do których to trafi udostępnią je możliwie szybko i trafi też do innych :-)

Sir David:
Jestem bardzo ciekaw co tam wrzuciłeś. A dokładniej czy jest tam coś, czego jeszcze nie mam :)
W archiwum są tylko rzeczy zrobione przez Polaków i wydawało mi się, że z magazynów dyskowych brakuje mi tylko jednego numeru SAM Paper. Miałem go, ale obraz dyskietki, zrobiony wieki temu w formacie td0 ma błąd i nie działa.

m0b:
Sam Papery mam chyba wszystkie, ale jeszcze nie wrzuciłem brakujących. Z magazynów wpadło kilka Enceladusów, kilka dem (np. Sam Juggler), z gier np. Prince of Persia (w wersji demo i crack, choć ta druga nie wiem, czy się ukaże z wiadomych względów).

Sir David:
No to chyba Cię zmartwię, to nie takie archiwum i raczej nic z tego tu nie trafi (od tego jest np. World Of SAM). To, co wymieniłeś nie było robione przez Polaków, a nasze archiwum tylko takie produkcje gromadzi. Bardzo bym się jednak ucieszył, gdybyś wrzucił brakujący numer SAM Papera.

m0b:
Ok, doczytałem :-)
Wrzuciłem zatem brakujący magazyn nr 4 i jeszcze raz nr 12, gdyż w archiwum jest tylko jeden dysk, a to było wydanie jubileuszowe - dwu dyskowe. To chyba wszystko z polskich produkcji w moich plikach, czego nie ma w archiwum. Spróbuję jeszcze odgrzebać stare dyskietki, gdyż nie zrobiłem obrazów wszystkiego co mam. Obawiam się jednak, że mogą się nie czytać - ostatni raz ruszałem je koło roku 2000.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej