ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Międzynarodowy kupon na odpowiedź (tzw. IRC)

(1/2) > >>

popocop:
Czy ktoś wie, która poczta w Warszawie to sprzedaje? Odwiedziłem kilka w mojej okolicy i nie mają. A może ktoś ma taki kupon na sprzedaż?

matofesi:
Wow... To ktoś w ogóle w Polsce to sprzedawał? Jak raz jeden na początku '90 dostałem IRC od kogoś z UK i usiłowałem posłać list przy jego użyciu to pani w okienku kierowniczkę musiała wołać, żeby jej wytłumaczyła co to za zwierze jest ;)

Ale może to dlatego, że prowincja... może w stolicy faktycznie poczta bardziej światowa ;)

Tygrys:
Pierwszy raz o tym słyszę. Pójdę na pocztę i zapytam czy coś takiego sprzedają. Dam znać co i jak.

popocop:

--- Cytat: matofesi w 2014.02.06, 15:02:08 ---Wow... To ktoś w ogóle w Polsce to sprzedawał? Jak raz jeden na początku '90 dostałem IRC od kogoś z UK i usiłowałem posłać list przy jego użyciu to pani w okienku kierowniczkę musiała wołać, żeby jej wytłumaczyła co to za zwierze jest ;)

Ale może to dlatego, że prowincja... może w stolicy faktycznie poczta bardziej światowa ;)

--- Koniec cytatu ---

W roku 2014 w Warszawie też panie z okienka nie wiedzą co to jest i chodzą na zaplecze się pytać "kierownictwa".

andy:
IRCa to widziałem ostatnio z 15 lat temu ;) Kiedyś wysyłano do dziwnych krajów karty QSL pocztą z załączeniem IRC-a na zwrotną ;) Choć niektórzy woleli $$$ ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej