Komputery z Z80 > ZX81

Mój pierwszy ZX81

<< < (2/3) > >>

m0b:
No co Ty! Podstawki zostają :) Ja się właśnie rozglądam za jakimiś dużymi kondensatorami 47nF. Już jestem smutny, bo kwadratowych chyba nigdzie nie dostanę, a nawet jak są okrągłe, to wszystkie jakieś małe - nie będzie wyglądać retro ;)

Maryjan:
Jak tam Jaśnie Pan uważają :)

andy:

--- Cytat: Maryjan w 2021.03.17, 11:52:26 ---Ja bym te wiekowe podstawki też wymienił.

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie, albo przynajmniej dołożyć podstawkę pod 62256. W moim mam podstawki czeskie, już przestały kontaktować... No i stabilizator.

m0b:
Te ścieżki i przelotki jakoś nie sprawiają na mnie wrażenia wybitnie trwałych, więc nie chcę bez potrzeby wyrywać podstawek. Jeśli będą z nimi problemy, to wymienię, na razie czekam na lepszą pogodę :)

m0b:
Chwalę się: wygląda na to, że mam dwie sprawne ULA 2C184E. Wprawdzie musiałem dokupić drugi egzemplarz ZX81 do testów, ale nie żałuję :) Żałuję za to, że nie podłączyłem się pod zakup rocznicowego interfejsu od Klauda - jakoś nie myślałem, że mógłby mi się przydać.
Szarawe tło i czarny znak zachęty to normalne objawy przy obrazie puszczanym przez modulator?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej