ZX Spectrum > EMULATORY

Gamebase compilations

<< < (28/31) > >>

SAJ:
Jesli policzyc wszystkie klony , cracki i przerobki, to moze tyle byc.

Pamietam z gieldy we WRO pod koniec zycia Comodore jeden gosc zwijal interes i sprzedawal walize i karton, w ktorych mial okolo 1000 kaset z gierkami na C64. Twierdzil, ze okolo 20.000, ale mial kasety w stylu "Bouldery" gdzie wszystkie gry na kasecie to rozne przerobki gry "Boulder Dash".

Mozna by poddac dyskusji czy np Commando zlamane przez ABC to inna gierka niz Commando zlamane przez ABC z dodanym "unlimited lives" :)

ZbyniuR:
Mi też się wydaje nierealne by gier wydanych z okładką było więcej niż z 10 tysi, a jeśli jakaś lista liczy więcej, to pewnie zawiera liczne amatorskie Bejziki.

A czy można jakoś sprawdzić ile gier jest na ZX i C64 w TOSEC, bez ściągania archiwum?

Duncan33:
 Wgrałem ostatnio CD32-CDTV Goldies. Pozmieniałem ścieżki dostępu w plikach Emulators i Paths na takie jak u mnie czyli D:\GameBase\CD32-CDTV Goldies\emulators\winuae\winuae.exe Po sprawdzeniu Tools - Veryfy Avaible Files jest wszystko ok. Jednak po uruchomieniu jakiejkolwiek gry mam komunikat "No extendend ROM found" i zaraz następny "Could not load system ROM, trying system ROM replacment." Pliki z kickstartami są w folderze CD32-CDTV Goldies/Scripts. Czy ktoś wie jaki jeszcze plik trzeba jeszcze zmodyfikować aby zadziałało.
 Mam jeszcze GameBase Amiga 500 - 1200, ale tam nie było żadnego problemu.
Poszukuję jeszcze Acorn BBC Micro - Electron, były tu kiedyś linki, lecz są już nieaktywne.

Tygrys:
dax, który zajmował się GC przestał to robić już dawno temu. Skontaktowałem się z nim i polecił szukać pomocy na dedykowanym forum Gamebase.

redhawk:
Mam wiekszosc z nich, jesli wciaz szukasz to moge gdzies wrzucic.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej