Komputery z Z80 > CP/M - kompatybilne

AMSTRAD PCW 8512 - pytanie

<< < (2/3) > >>

micza:
To mówisz z np. ver.3.29 FF trzeba wypakować te pliki konfiguracji (z folderu examples) i wrzucić je na katalog główny pendrive ? i powinno grać ?
Goteka łączę taśmą , tą przejściówką na 26 pin, do gniazda A: w Schneiderze PCW Tak właściwa bo na początku jeszcze mi czasami działał czasami nie, teraz już dwa dni nie mam reakcji...

damik:
Jeśli raz działa a raz nie to ewidentnie jakiś problem ze stykiem na wtyku/gnieździe przejściówki.
Może taśma się utleniła w złączu lub coś przywiera, może warto zrobić nową przejściówkę.
Czasem pomocny w takich przypadkach okazuje się pośliniony palec "serwisowy"  ;D

micza:
@Damik, mam dwie taśmy pod ręką, swoją i kolegi, nie wiem co jest nie tak , ale to raczej kłopot z czymś innym...
Czy dobrze wnioskowałem o dołączeniu tych plików FF i CFG wypakowanych z oprogramowania FF , mnie to jeszcze sporadycznie chodziło na FF 3.28 przed dwoma dniami, dziś już za cholerę.
Komputer też sprawny, bowiem mam pod ręką stację A i dyskietkę z systemem i ładuje bez problemu. Jakbyś mógł podesłać swój chodzący CP/M (plik DSK lub HFE) byłbym wdzięczny , ja stosuję z tej strony niżej bez szans...
http://ftp.nvg.ntnu.no/pub/cpc/pcw/

damik:
Do mojego PCW się tak szybko nie dokopię, bo mam go w odległej lokalizacji w stanie oryginalnym a ostatnio zaglądałem do niego dość dawno i wszelkie jego przeróbki są też w bliżej nieokreślonych miejscach. ::)

micza:
OKi - komputer zajarzył na goteku z ARTERA , ciekawe na jak długo ?!?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej