ZX Spectrum > EMULATORY

Emulatorowe preferencje

<< < (2/3) > >>

Duddie:
Spin nie działa dobrze pod 64-bitowymi Windows. Nie działają okna wyboru plików na przykład.

Abrimaal:

--- Cytat: Duddie w 2011.12.04, 09:58:36 ---Powiedzcie mi skąd ściągnąć niezawirusowaną wersję Spectaculatora, mogę nawet zapłacić te 30 dolców, ale nawet ta, która jest na stronie głównej Spectaculatora wywołuje protest Kaspersky'ego. Trojan found.....

--- Koniec cytatu ---
W większości przypadków nie ma co się przejmować alertami antyvirusów przy uruchomieniu emulatorów, programów na emulatory czy nawet remake gier. Antyvirusy znajdują tam kod dla innych systemów, który wygląda im podejrzanie. U mnie AVG nie raz chciał zablokować jakiś emulator, raz nawet zablokował remake gry Deathchase 2002 dla Windows, to wysłałem im tą grę, która wcześniej chodziła bez problemów. Po kilku dniach plik .exe został odblokowany z przeprosinami i podziękowaniem.
Tak, że większość alarmów jest fałszywa, chyba że ktoś rzeczywiście wpakuje do pliku jakiegoś śmiecia - najczęściej zdarza się to w keygen'ach i najczęściej są to "tracking cookies".

Tewenin:

--- Cytat: Duddie w 2011.12.04, 17:27:25 ---Spin nie działa dobrze pod 64-bitowymi Windows. Nie działają okna wyboru plików na przykład.

--- Koniec cytatu ---

Poprzedni post wywaliłem przez pomyłkę, więc napiszę jeszcze raz: używam Spin na różnych komputerach z XP i "7" 64bit - zero problemów. Z zapisem do .tap również.

Niemniej preferuję i polecam RealSpectrum (za wyjątkiem wbudowanego debuggera).

Pyza^Illusion:
No mi antywirus blokował i uniemożliwiał zainstalowanie programu. Ostatecznie poradziłem sobie wyłączając na czas instalacji AV. Teraz chodzi normalnie :)

ps. te posty trzeba by chyba przenieść do działu z emulatorami :)

Abrimaal:

--- Cytat: Pyza^Illusion w 2011.12.05, 00:32:17 ---ps. te posty trzeba by chyba przenieść do działu z emulatorami :)

--- Koniec cytatu ---
Zaczniemy od nowa w dziale Emu, jest jeszcze wiele niejasności.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej