ZX Spectrum > EMULATORY

Spectaculator

(1/3) > >>

Pyza^Illusion:
Hehe, chciałem ściągnąć i zainstalować Spectaculatora 7 z Jego linku, to mi antywirus powykrywał tam złośniki i pousuwał przez co nie mogła być ukończona instalacja :) Czyli nadal coś "działa" w temacie ;)

Edit: chyba przewrażliwiony jestem. Wziąłem z innego miejsca i też wyskakuje szkodnik :/
Ktoś wie, czy to bardzo szkodliwe?

TR/Spy.Ardamax.nyd w pliku LicSetup.exe

Abrimaal:

--- Cytat: Pyza^Illusion w 2011.11.15, 22:13:09 ---Hehe, chciałem ściągnąć i zainstalować Spectaculatora 7 z Jego linku, to mi antywirus powykrywał tam złośniki i pousuwał przez co nie mogła być ukończona instalacja :) Czyli nadal coś "działa" w temacie ;)

--- Koniec cytatu ---

Spectaculator to jedyny chyba płatny emulator, dostępne w necie downloady to w większości cracki z keygenem, a w keygenie są różne świństwa. Nawet jeśli uda się uruchomić, to prędzej czy później dostaniesz z netu informacje, że masz pirata i program się zablokuję. Ja używałem Spectaculator gdzieś z 2 lata, aż został zablokowany i musiałem odinstalować. Przeszedłem na Spin i nie żałuję tego. Jedyne, czego Spin nie obsługuje, a Spectaculator tak, to General Sound, więc strata niewielka. Dla GS masz Unreal Speccy.

RafalM:
Gdyby ktoś chciał to tutaj jest ostatnia darmowa wersja Spectaculatora:

http://www.zx-spectrum.cz/index.php?cat1=3&cat2=1&emulator_id=spectaculator.txt

Emuluje wszystkie brytyjskie Spectrumy, nie ma natomiast emulacji modeli rosyjskich oraz debuggera.

faustxxx:

--- Cytat: Abrimaal w 2011.11.16, 02:20:02 ---
--- Cytat: Pyza^Illusion w 2011.11.15, 22:13:09 ---Spectaculator to jedyny chyba płatny emulator...

--- Koniec cytatu ---

Niejedyny jest jeszcze koszmar minionego lata, czyli ZXSpectrum.Net, którego autorzy odżegnują się od komercyjności, jednak żeby go używać w pełnej wersji trzeba dać nieobowiązkowy datek w najniższej chyba kwocie 5 funtów (ooo... podrożał 10 funtów):P.
--- Koniec cytatu ---

SoftLight:
Tutaj pod tym adresem jest sprawdzana moja oryginalne wersja Spectaculator 7.01.1349.

Czy wiesz coś na temat nowego emulatora spektrum? ZXMAK2 - jest maszyną wirtualną ZX Spectrum, który używa plug-in-s. Ten temat na naszym forum, gdzie można pobrać najnowszą wersję:  ZXMAK2

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej