ZX Spectrum > GRY

Tumitak z podziemnych korytarzy

<< < (15/16) > >>

SAJ:
[offtop]
https://giphy.com/gifs/battle-purse-2zi9kO7pYdZW8
[/offtop]

A teraz moze by zrobic jakis tournament w tumitaka ?

Jest taka opcja ?

Pozdro.

tooloud:
Przypomniał mi ten wątek o skanach map - nawet poretuszowałem je. Może by ktoś spisał jakąś instrukcję do gry? listę poleceń etc. Wtedy można powiedzieć archiwum będzie u nas kompletne.

Tygrys:
Panowie, troche za dużo nerwów.

Tu chodzi jedynie o wskazane źródła, które jest zazwyczaj dostarcza więcej informacji niż krótka notka.

Uważam też że wskazanie źródła jest po prostu ukłonem w stronę osób, które włożyły czasami niemało wysiłku aby coś stworzyć (grę, demo) lub odwtorzyć a później to udostepnić wszystkim, nawet  tym, którzy nawet nie wysupłają odrobinę wysiłku, aby napisać 'dziękuję'.

Ja taki ukłon będę wykonywać zawsze, bo sam włożyłem setki godzin 'dla dobra ogółu' i wiem że nawet drobne rzeczy pochłaniają mnóstwo czasu.

tooloud:
... wykopalista czas zacząć :)

na Speccy.pl Party w tym roku - pewnie na jesieni - będzie jedna nagroda ode mnie - taki mój fanmade opakowania gry, z instrukcją, mapami, kasetą etc. Wszystko w popularny kiedyś format opakowania od kasety VHS.

Wygrzebałem trochę starych ilustracji z lat 60/70tych i 30tych przy okazji szukania orygnalnych wydań opowiadań Tannera - to wszystko znajdzie się w tym "wydaniu".

Dlaczego nie będzie można tego kupić ani ściągnać etc.? Sytuacja prawna tych rzeczy (w szczególności gry) jest dla mnie niejasna. Dlatego zamykam to w kilku egzemplarzach - jeden dla KrisZX, jeden dla Tygrysa, dwa zostawione jeżeli odnajdziemy autorów czy ich rodziny, jeden dla mnie na półkę i jeden wspomniany - jako nagroda na Speccy.pl Party 2020.1.

edit: ciachnąłem podgląd, jak zrobię to będzie można się pośmiać z penisów na party.

KWF:
Jednak jestem z tych niezdiagnozowanych ;), bo widze meskie przyrodzenie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej