ZX Spectrum > GRY

Atari vs Spectrum vs Amiga vs... czyli jednak nie dorośliśmy ;)

<< < (2/7) > >>

damik:
Oj, no właśnie tego się obawiałem, moja kobieta mi to czasem mówi, ale ja to sobie zwykle tłumaczę jej złośliwością za moje uwagi o jej butach i torebkach :P
Taka to już patologia ...

BTW. Możecie polecić jeszcze jakieś ciekawe nowe tytuły na tryby Timex'owe ?




SAJ:

--- Cytat: trojacek w 2019.08.29, 23:57:59 ---Ooo, Twój przypadek brzmi klinicznie :D

--- Koniec cytatu ---

Wlasnie mialem pytac, czy to choroba, bo podobnie jak Damik tak na prawde juz sam nie pamietam co mam :)
Ostatnio znalazlem kilka fotek, z czasow gdy jeszcze fotografowalem zdobycze i tak teraz patrze ze doszlo do momentu, gdzie gdy czegos potrzebuje, to latwiej mi jest kupic nowe, niz znalezc to, ktore mam. od miesiecy nie moge dokopac soe do QLi w pudelkach, a to nie sa male rekwizyty... a przerzucajac elemnty przez sitko, czyli duze na lewo a male do kartonu zalazlem cztery "Action Replay MK III" do Amigi.

Skoro to nie poczworne DeJaVu to moze faktycznie czas zaczac sie leczyc :)

damik:
@sajmosia

Gratulacje z okazji 1k posta :D

Rzeznik:

--- Cytat: amiga4ever w 2019.08.29, 23:38:42 ---A powiedz, że jest inaczej :) Każda gra, która wyszła na obie maszyny kwiczy na ZX. No ale może już tak musi być. Ważne, że jest parę gierek exclusywnych :) i to dla nich zx nabyłem hehe.

--- Koniec cytatu ---
Parę :)
Na filmiku poniżej masz większość najgłośniejszych komputerowych hitów lat 80 w wersjach na małe Atari.
https://www.youtube.com/watch?v=XIMLoLxmTDw
Spectrumowych poszukaj sobie sam :)

 

Dalthon:

--- Cytat: amiga4ever w 2019.08.29, 23:38:42 ---Każda gra, która wyszła na obie maszyny kwiczy na ZX.
--- Koniec cytatu ---
Ke? Poza Panama Joe która do pięt Montezuma Revenge nawet nie próbuje dorastać, to za dużo tytułów które wyszły na obie maszyny to nie ma (bo gier jak wszyscy wiedzą na Atari nie ma:P). A na te co wyszły... spuśćmy kurtynę milczenia, bo jak trojacek wspomniał wojenki platformowe mamy dawno za sobą :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej