Autor Wątek: ZX48 winter edition ;)  (Przeczytany 8329 razy)

zaxon

  • *****
  • Wiadomości: 4693
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 2014.12.31, 10:20:19 »
Ikci, tak ma byc
Siedem kilo smalcu,gesich jajek kopa,zeby moc to polknac tegiego trza chlopa. GG 3456993

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2049
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #16 dnia: 2014.12.31, 10:21:32 »
Hmmm... Np. tutaj http://www.drukomat.pl/naklejki_z_folii_monomerycznej/ (nie mam z nimi nic wspólnego poza tym, że parę razy zamawiałem realizację jakichś projektów i byłem zadowolony ;)) można zamówić druk naklejek na folii monomerycznej z laminowaniem i przycinaniem na plotterze. Przy uwzględnieniu rozmiaru możliwego projektu (minus margines i spady) i rozmiaru jednej potrzebnej naklejki na pojedynczy arkusz powinno wejść (z zapasem do pocięcia na pojedyncze sztuki) 36 naklejek. Przy cenie 63 zł netto za pojedynczy arkusz (przesyłkę mają wliczoną w cenę) wychodzi ~2.15 zł za jedną naklejkę.

Jedyny problem jest taki, że w wypadku cięcia plotterem wymagany format pliku to jakieś wektory z warstwą cięcia zapisane w którymś z windowsowych programów do grafiki wektorowej i nie podejmuję się przygotowania czegoś takiego ;)

edit: Sorry... źle popatrzyłem i wyliczona cena jest bez laminowania. Z laminowaniem wychodzi ciut poniżej 4 zł za sztukę.

martin381

  • *****
  • Wiadomości: 1213
  • Miejsce pobytu:
    JAROCIN
  • Gdzie jestem.....dokąd zmierzam....dokąd
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #17 dnia: 2014.12.31, 13:16:15 »
Mam 5 takich "poszarpanych" maskownic wiec 5 sztuk byłbym zainteresowany.
Jakie koszty przewidujesz napisz tu lub na PW
Spectrusie  i akcesoria(rożne  , przechodnie , nie tylko komputerki) , miałem w rękach ISSUE 1 , Harlequin , poszukuję spektrusia którego zmajstrowałem 28 lat temu , AX81 , ZXUNO , ICOM IC7000  call sign SQ3PLR

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2049
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #18 dnia: 2014.12.31, 13:20:16 »
Jakie koszty przewidujesz napisz tu lub na PW

To było pytanie do mnie? Ja tylko rzuciłem temat - nie jestem w stanie tego przeprowadzić z wymienionych wyżej przyczyn technicznych - nie posiadam oprogramowania w którym mógłbym przygotować stosowny plik tak aby spełniał ich wymogi.

Ale jeśli ktoś ma to nie widzę problemu, żeby to zrobił - serwis jest szybki sprawny i zasadniczo bezproblemowy.

martin381

  • *****
  • Wiadomości: 1213
  • Miejsce pobytu:
    JAROCIN
  • Gdzie jestem.....dokąd zmierzam....dokąd
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #19 dnia: 2014.12.31, 14:00:21 »
Jakie koszty przewidujesz napisz tu lub na PW

To było pytanie do mnie? Ja tylko rzuciłem temat - nie jestem w stanie tego przeprowadzić z wymienionych wyżej przyczyn technicznych - nie posiadam oprogramowania w którym mógłbym przygotować stosowny plik tak aby spełniał ich wymogi.

Ale jeśli ktoś ma to nie widzę problemu, żeby to zrobił - serwis jest szybki sprawny i zasadniczo bezproblemowy.


To było pytanie  do pear coś nie dopatrzyłem
Spectrusie  i akcesoria(rożne  , przechodnie , nie tylko komputerki) , miałem w rękach ISSUE 1 , Harlequin , poszukuję spektrusia którego zmajstrowałem 28 lat temu , AX81 , ZXUNO , ICOM IC7000  call sign SQ3PLR

pear

  • *****
  • Wiadomości: 5511
  • Miejsce pobytu:
    Będzin
  • Z80 only
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #20 dnia: 2014.12.31, 14:51:40 »
Najpierw trzeba zadać pytanie, czy potrzeba aż 36 naklejek.
Projekt mogę przerobić, ale z góry uprzedzam, że to nie jest dla mnie zadanie priorytetowe.
ZX/Enterprise/CPC/Robotron/C128D

martin381

  • *****
  • Wiadomości: 1213
  • Miejsce pobytu:
    JAROCIN
  • Gdzie jestem.....dokąd zmierzam....dokąd
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #21 dnia: 2014.12.31, 15:13:56 »
Najpierw trzeba zadać pytanie, czy potrzeba aż 36 naklejek.
Projekt mogę przerobić, ale z góry uprzedzam, że to nie jest dla mnie zadanie priorytetowe.

Mnie interesuje cos takiego jak z projektu co wskazywałeś no i koszt przed podjęciem decyzji(5 sztuk)
Spectrusie  i akcesoria(rożne  , przechodnie , nie tylko komputerki) , miałem w rękach ISSUE 1 , Harlequin , poszukuję spektrusia którego zmajstrowałem 28 lat temu , AX81 , ZXUNO , ICOM IC7000  call sign SQ3PLR

zaxon

  • *****
  • Wiadomości: 4693
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #22 dnia: 2014.12.31, 15:18:48 »
Mala uwaga, obrysowanie klawiszy troche sie rozjezdza z maskownica(przynajmniej moja) , ja sobie wycinalem recznie dziury na klawisze wiec nie bylo problemu ale przy robieniu nalepki to moze byc istotne.
Siedem kilo smalcu,gesich jajek kopa,zeby moc to polknac tegiego trza chlopa. GG 3456993

pear

  • *****
  • Wiadomości: 5511
  • Miejsce pobytu:
    Będzin
  • Z80 only
Odp: ZX48 winter edition ;)
« Odpowiedź #23 dnia: 2014.12.31, 16:25:41 »
Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo dotychczas nikt się tym spostrzeżeniem nie podzielił.
ZX/Enterprise/CPC/Robotron/C128D