Autor Wątek: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!  (Przeczytany 79228 razy)

will

  • *
  • Wiadomości: 11
  • Miejsce pobytu:
    Wrocek
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 2012.04.06, 21:24:59 »
Jeżeli koledzy pozwolą to i ja się piszę, termin mi odpowiada bo nie dość, że to weekend to i koniec września czyli przed generalną słotą jesienną. Podanie u żony złożone i rozpatrzone pozytywnie !

Pozdrawiam serdecznie !

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 2012.04.06, 22:24:12 »
Noo, to i WILL/Illusion! ;) No proszę! ;) Któż nie czytywał magazynu ZX-Land! ;)

Czyli co - to wychodzi jakoś jak 11 osób????????????? Oczywiście sprzęt jak najbardziej wskazany.
Ja pewnie wezmę Evę i znowu będę wszystkich wku*wiał muzyką z MP3 ze Spectrum. :)





Sikor:

> to może się uśmiechnę jakoś o całość - na Grzybka poproszę. W międzyczasie (tak zwanym) sobie oblookam, a na party powtórzymy... ;)
-------------------------
Całości to niestety nie mam, ale chłopie - trylogia z lat 90tych po prostu wymiata. Moja propozycja:
- wyciągamy pół litra i ogóry (nie więcej, bo się sztuka zmarnuje)
- oglądamy Gamerę na wielkim pieprzonym bigscreenie, jak ostatnio na zlocie u Grzybsona. :)  :)  :)



MAT:

> Koniec września... to jest niezły czas - na początku września tradycyjnie się urlopuję. Albo przeproszę się z koleją albo może ktoś z mojego kierunku będzie jechał... ale jak nic się nie zawali, to chciałbym być ;)
---------------
Hmmmmmm, bylibyśmy zaszczyceni. Mógłbyś namówić więcej legend.






YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 2012.04.06, 22:36:04 »
Jeśli Yerz zabierzesz mnie ze sobą to chcę tam być :-)

Nooooo, myślę, że dałoby się załatwić. Ja staram się nie prowadzić (w drodze na ostatnie party ZX81 do Niemiec dostałem 200 zł i 6 pkt karnych na napier.dalanie), ale może kierowca się znajdzie. ;)
Byłbym dobrej myśli.

Pyza^Illusion

  • *****
  • Wiadomości: 586
  • Miejsce pobytu:
    Lubań, dolnośląskie
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 2012.04.06, 23:29:31 »
Jako, że Will jedzie to już mam motywację, aby się przyłączyć i zabrać Go po drodze :D. Niewątpliwie namówię Krissa, więc już ILSN w składzie 3-osobowym by było. Na razie potwierdzam na jakieś 90% ale myślę, że jak się nic specjalnego nie urodzi to powinno wszystko wypalić.
Od razu ogłaszam, że jak ktoś jeszcze z Dolnego Śląska ma zamiar się wybrać, to byłyby 2 miejsca wolne w aucie :)

Myślę, że i na tą okoliczność jakieś kompoty na ZX by się przydały. Myślę, że standardowe demo/crazy-demo or somfink - tak dla rozrywki :)

A miejscówka całkiem fajna!

No i jeżeli mógłbym coś podpowiedzieć organizatorom... Z uwagi na dość znacznie zwiększoną liczbę ewentualnych uczestników może dało by się zejść z ceny wejściówki? Myślę, że bardziej zależało by nam na spotkaniu, niż na nagrodach w kompotach. A cena jednak do niskich nie należy :D
Może dobrym rozwiązaniem byłaby zaliczka/przedpłata w postaci powiedzmy 40zł do określonego dnia (np połowy września) co pozwoliłoby oszacować ilość uczestników "pewniaków" i przekalkulować koszty. Ewentualne dopłaty na miejscu. Może i za dużo kombinuję, a może to jakieś rozwiązanie :)
Rozumiem, że spanie na party-plejs? Jakieś karimaty/koce etc.
ZX Spectrum+ (128kB by STAVI), FDD3000, TI-OF-TTL/ZXVGS, Masterface2b, MacFace II, DivIDE plus, Just Speccy 128...

Joulo

  • *
  • Wiadomości: 25
  • Miejsce pobytu:
    Kraków
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 2012.04.06, 23:49:34 »
Do września jeszcze kawał czasu, ale swojej osoby nie wykluczam. Ale też nie zaklepuję na stówę.
Tak czy inaczej przed grudniowym końcem świata coś wypadałoby zorganizować...

mono

  • *
  • Wiadomości: 5
  • Miejsce pobytu:
    proszę uzupełnić/please update
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 2012.04.07, 00:13:01 »
Będę.

Jean 1

  • ****
  • Wiadomości: 389
  • Miejsce pobytu:
    Gorlice
    • Moja www
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 2012.04.07, 07:45:49 »
Jeśli Yerz zabierzesz mnie ze sobą to chcę tam być :-)

Nooooo, myślę, że dałoby się załatwić. Ja staram się nie prowadzić (w drodze na ostatnie party ZX81 do Niemiec dostałem 200 zł i 6 pkt karnych na napier.dalanie), ale może kierowca się znajdzie. ;)
Byłbym dobrej myśli.


Ja spoko mogę i będę robił za kierowcę ... swój transport w zasadzie mam ... heh w dodatku puki co do wyboru ... chociaż noszę się z pozbyciem ... w gruncie rzeczy chodziło mi o przewodnika :-) i kogoś kto podtrzyma mój zapał wyjazdu ...
ZX Spectrum, ZX Spectrum + 80KB + AY,ZX Spectrum 128 +2 , FDD3000, Atari 800, 130, Amiga 500, CDTV, CPC464, CPC6128, VIC20, C64  TI99/4A ... Mini Muzeum ...

hellboj

  • *
  • Wiadomości: 1
  • Miejsce pobytu:
    Krakow
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2012.04.07, 11:57:30 »
Yo, no o ile sytuacja rodzinna pozwoli to ja tez sie pisze ];] bo termin jest OK. Pozatym jak nie pojade to Yerz mnie zameczy na smierc, nie mowiac o tym ze mnie zameczy jeszcze przed wyjazdem hahaha...

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4538
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 2012.04.07, 13:29:02 »
i kogoś kto podtrzyma mój zapał wyjazdu ...

Myślę, że motywatorem będzie to forum ;)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 2012.04.07, 18:59:35 »
Yo, no o ile sytuacja rodzinna pozwoli to ja tez sie pisze ];] bo termin jest OK. Pozatym jak nie pojade to Yerz mnie zameczy na smierc, nie mowiac o tym ze mnie zameczy jeszcze przed wyjazdem hahaha...

Ja tylko tłumaczę, ja tylko proponuję. ;)  ;)  ;)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 2012.04.08, 11:27:57 »
Zrobiło się 15 osób.

ProsiEmy o DALSZE ZGŁOSZENIA.

Aaa, no i uprasza sie o przyjazd ze sprzętem.

dax

  • ***
  • Wiadomości: 227
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 2012.04.08, 13:05:18 »
ale jak kazdy przyjedzie ze sprzetem, to moze zabraknac telewizorow :)
Po sprzedaniu 3-ch Spektrumów i zabawie ze SPECCY 2010, wrocilem do ZX+ z PicoDivSD :)

Jean 1

  • ****
  • Wiadomości: 389
  • Miejsce pobytu:
    Gorlice
    • Moja www
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 2012.04.08, 13:12:32 »
ale jak kazdy przyjedzie ze sprzetem, to moze zabraknac telewizorow :)

aaaa czy niby telewizory mają być w standardzie na wyposażeniu zlotu ?? wydaje mi się że każdy skoro bierze swój sprzęt to w komplecie ma też sprzęt do wyświetlania treści z komputera :-) Myślę że chyba nikt nie wpadnie tam z klawiaturą pod pachą i hasłem na ustach podepnijcie mnie pod TV :-)
ZX Spectrum, ZX Spectrum + 80KB + AY,ZX Spectrum 128 +2 , FDD3000, Atari 800, 130, Amiga 500, CDTV, CPC464, CPC6128, VIC20, C64  TI99/4A ... Mini Muzeum ...

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 2012.04.08, 21:06:02 »
Nieeee :) sprzęt = też własny telewizor! ;)

dax

  • ***
  • Wiadomości: 227
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: MOŻE BYĆ duży zlot W WARSZAWIE we wrześniu!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 2012.04.08, 22:55:07 »
to (dla przykladu) w moim wypadku trzeba by bylo to zrobic tak...
zx spectrum +2, netbook i do niego jakas karta do przechwytywania obrazu (czy jakkolwiek to sie nazywa)

pozostaje chyba kupic telewizor JUNOST*

* - za dawnych czasow, gdy latem slonce prazylo, na TV JUNOST (ktory mial dosc niski kontrast) kladlem koc i na gumiaku napier.dalalem z morda pod kocem, przez co po paru minutach zawsze bylem zajebiscie spocony
« Ostatnia zmiana: 2012.04.08, 22:58:30 wysłana przez dax »
Po sprzedaniu 3-ch Spektrumów i zabawie ze SPECCY 2010, wrocilem do ZX+ z PicoDivSD :)