ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Czy to koniec?

<< < (6/6)

KWF:

--- Cytat: galaxian w 2024.01.01, 18:18:04 ---Moim zdaniem warto by było utworzyć aktywny kanał speccy.pl, wrzucać tam filmiki oraz robić spotkania online użytkowników.
Wiem że taki kanał już jest, tyle że niewiele się tam dzieje - pojawi się jakieś demko i tyle w temacie.

--- Koniec cytatu ---

A zajmiesz się prowadzeniem tego aktywnego kanały speccy.pl? Czy to kolejna "dobra rada" bez własnego wkładu i z oczekiwaniem, aż Tygrys lub ktoś inny to zrobi? Do Zina też miałeś zarzuty co było złe i nudne, ale jakoś nie pokwapiłeś się, aby napisać nawet jeden akapit do kolejnego numeru.

Bez aktywnego wkładu użytkowników, z ich biernością taki jest los każdego przedsięwzięcia. Zresztą daleko nie ma co szukać, bo też byli tacy co obiecywali gruszki na wierzbie, jak to ulepszą naszą wiki i co ... czas sobie płynie a oni palcem nie ruszyli i jest tak jak było.

sunater:

--- Cytat: zielony64 w 2023.10.19, 07:49:23 --- Czy tylko mi się wydaje, że forum umiera?
Jestem tu od 2013 roku pod zmienionym nickiem i wiem jak to kiedyś wyglądało teraz to jest pustka

--- Koniec cytatu ---
Fora jako takie to obecnie.. retro. Moje , kiedyś całkiem prężne na 1000 aktywnych userów(komiksowe) umarło kilka lat temu więc i tak szacun. Ludzi są po prostu leniwi XD Widze ze grupy spektumowe na fb mają sie dobrze a po prostu łatwiej i "szybciej" ludziom coś napisać przy przegladaniu swojej porcji prerololo niż osobno logować sie na konto. No i od razu można zrobić lans wśród znajomych swoim nowym "nextem" (żart of kors XD)

ZorrO:
Teoryjka: Stare kompy są nadal takie jak 30 lat temu, po paru latach na forum wszyscy już wszystko o nich wiedzą, każdy ma wszystko co do nich chciał mieć, i nawet ci co wcześniej nie znali w realu podobnych szajbusów dzięki forum nawiązali takie kontakty, to mogą sobie z nimi pogadać poza forum. No a poza tym życie nie kończy sie na starych gratach.

zaxon:
Tak co do Elektrody...   :D

Miałem ostatnio wolny wieczór, napisałem małego artka o sprzęcie w DIY bo to robie i jako tako sie na tym znam  . A dokładnie raport  z budowy stacji do Atari i wrzuciłem na Elektrodę.  Ot , tak zwyczajnie,  tylko dla sławy i polansowania się.

Szef Elektrody sie odezwał, coś mi wysłał paczkomatem w ramach uznania ;) Miło.
Jest motywacja żeby coś dalej robić, pisać i publikować.

Tutaj  zaraz by było : Lansuje sie, reklamuje, lutoscena i znowu sprzęt... NO i "dorabia sie na ZX-ie "  :D

andy:
Kiedyś na e... zadałem pytanie jakie trafko TS2, TS4 czy TS5/coś tam można użyć do kołchoźnika na 100V. Oczywiście zamiast odpowiedzi stado pouczeń, że można kupić TG coś tam. Można, ale to było potrzebne na przedwczoraj...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej