Autor Wątek: CaT (-Man) się wszystkim kłania!  (Przeczytany 9933 razy)

CaT (-Man)

  • **
  • Wiadomości: 75
  • Miejsce pobytu:
    Bo'ness / Szkocja
CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« dnia: 2012.06.28, 19:24:58 »
Witam.
Mam dzisiaj dzień wolny od wszystkiego i przypadkiem tutaj trafiłem. Jak wyjdę z szoku to może napiszę coś więcej.
Pozdro dla Was wszystkich!

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #1 dnia: 2012.06.28, 20:08:48 »
Ooo. No to witamy Cat-Mana. :)  :)  :)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #2 dnia: 2012.06.28, 20:58:30 »
Witaj Cat-Manie ;)
Bardzo się cieszę że nas odnalazłeś ;)
A jak już szok przejdzie, to pomóż nam skompletować listę Twoich dzieł.
To co mamy teraz jest tutaj: http://www.speccy.pl/archive/author.php?id=16

Pyza^Illusion

  • *****
  • Wiadomości: 586
  • Miejsce pobytu:
    Lubań, dolnośląskie
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #3 dnia: 2012.06.28, 22:22:14 »
Hihi... Cześć Cat-Man!
No to jak się już otrząśniesz to może i DC PAK'a tu sprowadzisz? :D Straciłem kontakt zarówno z Nim, jak i z Jordanem.
Gorąco pozdrawiam :D
ZX Spectrum+ (128kB by STAVI), FDD3000, TI-OF-TTL/ZXVGS, Masterface2b, MacFace II, DivIDE plus, Just Speccy 128...

CaT (-Man)

  • **
  • Wiadomości: 75
  • Miejsce pobytu:
    Bo'ness / Szkocja
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #4 dnia: 2012.06.29, 00:44:23 »
No hej wszystkim raz jeszcze.
Otrząsnąłem się, poczytałem to i owo, zmieniłem nick co by dwóch Catów nie było (chociaż ja byłem pierwszy (hej Kicia!))
i jestem pod ogromnym wrażeniem.

O Yerzmyey'u czytałem już wcześniej (przy okazji jakiegoś party organizowanego w Łodzi) i zaimponowałeś mi człowieku ogromnie ale potem jakoś mi to wszystko umknęło.

No i teraz przypadkiem znalazłem tą stronę (szukałem muzyczki z Overlandera bo wczoraj nagle i tak znikąd zacząłem ją sobie nucić)
patrzę a tu Mat, Pyza, Hacker Chris, Kicia, Raf, Mac, Sabe... bardziej znajomi niż nieznajomi...
Nie mogłem w to uwierzyć. Zdjęcia z Grzybowskiej. Wywiad z Matem. To przecież czasy mojej młodości.
Naprawdę odwaliliście kawał wyśmienitej roboty!
Jestem z Wami. Już się mnie nie pozbędziecie  8)

do Tygrys: oj, to bardzo mało macie ;D ale nie sądzę aby udało mi się skompletować jakąkolwiek listę - tym bardziej "moich dzieł" :)
oczywiście mogę spróbować, bo większość produkcji pamiętam ale na tak wypasioną i dokładną listę jak od Chrisa (pozdro stary!) to nie ma co liczyć  :D

do Pyza: wiesz, akurat nie mógłbym pozwolić sobie na utratę kontaktu z DC Pak'iem  ;)
więc oczywiście już podałem mu namiary na moje niesamowite znalezisko jakim jest speccy.pl
Chociaż tak szczerze to nie sądzę aby nie wiedział o istnieniu tej strony - on wie prawie o wszystkim co się dzieje w necie :)

Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich!

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #5 dnia: 2012.06.29, 08:25:04 »
No hej wszystkim raz jeszcze.

Naprawdę odwaliliście kawał wyśmienitej roboty!

Dziękuję za uznanie ;) Samemu lub z okazjonalną pomocą innych, ciężko jest ogarnąć wszystko i stworzyć porządny serwis, ale jeszcze się nie poddaję ;)

Cytuj
Jestem z Wami. Już się mnie nie pozbędziecie  8)

Nie zamierzamy ;) Zapraszam do współpracy ;-)

Cytuj
do Tygrys: oj, to bardzo mało macie ;D ale nie sądzę aby udało mi się skompletować jakąkolwiek listę - tym bardziej "moich dzieł" :)

W sieci jest trochę dem, tyle że trzeba się spiąć i je wszystkie ściągnąć, 'obrobić' i dodać do archiwum, a to zajmuje więcej niż 5 minut...  Twoje pojawienie się zmobilizuje mnie do zebrania ich wszystkich w jedno miejsce.

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #6 dnia: 2012.06.29, 09:39:33 »
Bo Tygrys szerokim łukiem omija strony, gdzie już większość roboty odwalona
http://zxspectrum48.i-demo.pl/classic_demos.html
żeby potem móc napisać, że przecież wszystko zrobił sam. :) :) :) :)

Ale fakt, że u mnie to nie jest posegregowane, tylko (dobrze) opisane. A to jednak nie wystarczy do przenoszenia 1:1. Ale CTRL+F i "CAT" daje jakieś 10 wyników na 'dzień dobry', a na 100% mam więcej, bo dema Jacka Michalaka (i nie tylko) zazwyczaj zawierały catmanową muzykę, no i pozostaje dział 48K+AY, tam też jest trochę (chociażby "CAT-MAN's GALLERY").
Ale ja to już raz zbierałem i organizowałem, więc resztę pozostawiam odbiorcy. ;)

No i Tygrys ma racje, że zorganizowanie czegoś de facto na wzór WOS to robota tytaniczna, wiem, bo rozważałem coś takiego dla ZX81, ale jak pomyśle ile to roboty, to szybko ide się napić piwa.


PS: Dzięki miła słowa; dam też znać Mono, że się pojawiłeś, bo jemu bardzo się podobają Twoje grafiki 1-bitowe.

CaT (-Man)

  • **
  • Wiadomości: 75
  • Miejsce pobytu:
    Bo'ness / Szkocja
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #7 dnia: 2012.06.30, 15:49:43 »
Yerz - Chciałem podziękować za "CHARIVARI". Zapomniałem o tym demku i co za tym idzie nie miałem go w swych zbiorach. Po prostu wymiękłem. Jednak początek lat 90 to było coś :D

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM

  • *****
  • Wiadomości: 1187
  • Miejsce pobytu:
    Rubber Planet
  • AY RIDERS
    • ZX Spectrum demos/games
Odp: CaT (-Man) się wszystkim kłania!
« Odpowiedź #8 dnia: 2012.06.30, 15:59:28 »
Hahaha, to to dobrze, że strona się do czegoś komuś przydaje. ;)