ZX Spectrum > GRY

Tumitak z podziemnych korytarzy

<< < (3/16) > >>

KrisZX:
W każdym razie google nie zwraca żadnego słusznego wyniku na temat tytułu tej gry i zx spectrum.

steev:

--- Cytat: KrisZX w 2017.02.18, 22:05:39 ---. Gra składa się z 4 poziomów. No właśnie i czy to jest "Hit czy Kit", albo ta gra nigdy niebyła wydana albo wprowadzono mnie w błąd i wszyscy wiedza o jaka grę chodzi. Gra inspirowana książka o tym samym tytule.

--- Koniec cytatu ---
Nie znam gry, znam książkę (no, broszurkę)
Jeśli uda Ci się ją reanimować, chętnie ocenię do której kategorii się zalicza :)

Barts:
Kojarzę tę książkę! Rety, Kris, musisz wycisnąć tę grę z kasety. Jeśli nie dasz rady, to poproś kogoś tutaj, na pewno dadzą radę.

Barts:
Cześć Kris, i jak tam, jakieś postępy w temacie nekromancji growej?

KrisZX:
Niestety to jeszcze musi zaczekać gdyż dopiero w poniedziałek wysyłam Timexy do naprawy i w poniedziałek dopiero odbiorę nowy magnetofon. poza tym poczytałem trochę o sposobie przenoszenia softu  z kasety do PC i lekko jestem rozczarowany, myślałem że łatwiej będzie. Do pliku wav pewnie zgram bez kłopotu, ale co potem. Ten plik to jeden blok kodu bez loadera. Na razie nie wiem jak taki loader dograć do tego pliku i mam mętne pojęcie jak taki plik przekonwertować na .tzx. Rozważam oddanie tego komuś kto to ogarnie. Tylko komu ? Dlatego najlepiej by było gdybym najpierw zamieścił nowy wątek z konkretami i fotografiami. Poddał opinii i ewentualnie wtedy przekazał speccy. pl do zarchiwizowania. Na dziś wiem że raczej gra nigdy nie była udostępniona publicznie, być może to naprawdę rodzynek. Poza tym to polska produkcja.  tym bardziej ciekawe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej