ZX Spectrum > GRY

Tumitak z podziemnych korytarzy

<< < (14/16) > >>

RafalM:
Dziwny jesteś Tooloud. W tym wszystkim absolutnie najmniej ważna jest dla mnie jakaś sława że coś znalazłem. Taką mam pasję że wspólnie z innymi ludźmi budujemy największe, najbardziej kompletne archiwum programów na Spectrum. Poświęcając na to prywatny czas i nieraz pieniądze. Co jakiś czas wiąże się to z tym że coś się pociągnie z innego miejsca, taka specyfika.

Szczegóły o miejscu znalezienia Tumitaka i zaangażowanych w to osobach pominąłem bo uznałem że nie będą ciekawe dla angielskiego i międzynarodowego odbiorcy.

Plik wrzuciłem na sendspace bo wrzucałem go z moich zasobów na dysku tak jak inne podsyłane gry, choćby te:
https://spectrumcomputing.co.uk/forums/viewtopic.php?f=30&t=629

Wysłałem go ponad rok po znalezieniu bo cóż, tak mnie akurat naszło. Dowolna osoba mogła to zrobić wcześniej ale jakoś nikt nie zrobił. Ponadto od stosunkowo niedawna prowadzone są aktualizacje bazy będącej kontynuacją bazy z World of Spectrum.

Napisałeś tam post uzupełniający moje informacje bo miałeś taką potrzebę i w porządku. Ale na tym powinienneś poprzestać.

tooloud:
Człowieku, napisałem "bez odbioru" bo nie widzę sensu jakiegokolwiek dialogu z Tobą.


--- Cytuj ---zawsze tak robiłem i będę robił
--- Koniec cytatu ---

Jeżeli będę widział, że wrzucasz coś z pominięciem źródła to będę te źródło podawał. Nikomu nie robię tym krzywdy, nie napisałem na tym angielskim forum, że pominąłeś parę istotnych rzeczy, że masz w dupie KrisZX, forum etc. że wolisz po prostu sam z tym brylować. Następnym razem jeżeli pominiesz istotne rzeczy to zapytam się tam na angielskim forum z jakich to przyczyn skoro już informujesz ich, to robisz to w tak pokrętny sposób. Skoro ktoś pytał o więcej info o grze, czemu nie napisałeś jak to naprawdę było? To co napisałem pod Twoim postem w niczym Cię nie obraża, raczej dopowiedziałem to, co pominąłeś. Jest kwas? A tutaj myślisz, że w tym wątku teraz po tym co napisałeś to kwasu nie ma? Obstawiam, że nie ma tutaj tak mało inteligentnych osób, żeby ktokolwiek niezałapał, że masz w dupie wskazywanie forum, nawet jeżeli pokazuje to, że jako społeczność retro coś robimy razem. Nawet małe rzeczy.


--- Cytuj ---Thank you for your efforts with these MIA titles @Ralf . Great work!
--- Koniec cytatu ---

Ludzie dziękują Ci na tym forum za kolejną grę jaką odzyskałeś... Wow, no z Tumitakiem to miałeś rzeczywiście ogromny wkład w odzyskiwanie :) Tak trzymać Ralf.

RafalM:

--- Cytuj ---Człowieku, napisałem "bez odbioru" bo nie widzę sensu jakiegokolwiek dialogu z Tobą.
--- Koniec cytatu ---

Po pierwsze - to nie ty ustanawiasz reguły dyskusji. Po drugie - to po jaki wuj jednak mi odpisujesz?

Słuchaj Tooloud, zwyczajnie nie lubisz mnie i ja cię też nie lubię. Tak bywa. W takich sytuacjach najlepiej trzymać się zdaleka od siebie. Powienienneś to już wiedzieć z podstawówki. Ja tak będę robić i liczę że ty też tak będziesz robić.

KWF:
Pax! Szlachta!
;)

RafałM: źródła podaje się, taki jest dobry obyczaj, nie tylko w świecie retro. Dałeś ciała, ze go nie podałeś i chyba powinieneś uderzyć się w pierś, a nie dolewać oliwy do ognia.
I
tooloud: widzę, ze wq... Ciebie wziął ;) Ustap, nie ma sensu psuć sobie życia. ;) Don Kichotem nie jesteś ;)

RafalM:
Masz rację Klaud, takie dyskusje są bez sensu. Zamknijmy to. Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony pominięciem go w zaanonsowaniu gry Tumitak na portalu Spectrum Computing.

Zobowiązuję się na przyszłość dbać o dokładne podawanie źródła polskich programów uploadowanych gdziekolwiek. Z rosyjskimi i innymi programami tak czynić nie będę bo tam się nie przywiązuje do tego aż takiej wagi.

Tygrysie, gdybyś miał jeszcze jakieś oczekiwania odnośnie materiałów ze speccy.pl daj mi znać tutaj bądź w inny sposób
tak bym wiedział na przyszłość jak postępować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej