Autor Wątek: ZX80 - zrób to sam  (Przeczytany 7606 razy)

damik

  • Fresh rosin sniffer ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Miejsce pobytu:
    Generalnie Polska, głównie Bytom czasem Bielsko-Biała oraz okolice
  • ZX'owy i nie tylko...
Odp: ZX80 - zrób to sam
« Odpowiedź #15 dnia: 2019.02.26, 21:56:47 »
Z ABS dochodzi jeszcze problem dobrej wentylacji, bo podczas druku wydzielają się ponoć toksyczne/szkodliwe opary ?
« Ostatnia zmiana: 2019.02.26, 23:20:22 wysłana przez damik »
Wszystkiego po trochu: Schwarz, mydło i powidło... konsole, stare i nieco nowsze komputery oraz akcesoria i duperele.

zaxon

  • *****
  • Wiadomości: 4689
Odp: ZX80 - zrób to sam
« Odpowiedź #16 dnia: 2019.02.26, 22:05:09 »
Nie zauważyłem jakoś do tej pory tej szkodzliwości ,  do tego  moja druga głowa twierdzi stanowczo że trzecia ręka króra rośnie na plecach  sie nam przyda bo ktoś przecież  nasze jajko musi wysiedzieć ...

Siedem kilo smalcu,gesich jajek kopa,zeby moc to polknac tegiego trza chlopa. GG 3456993

damik

  • Fresh rosin sniffer ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Miejsce pobytu:
    Generalnie Polska, głównie Bytom czasem Bielsko-Biała oraz okolice
  • ZX'owy i nie tylko...
Odp: ZX80 - zrób to sam
« Odpowiedź #17 dnia: 2019.02.26, 22:31:46 »
Nie zauważyłem jakoś do tej pory tej szkodzliwości ,  do tego  moja druga głowa twierdzi stanowczo że trzecia ręka króra rośnie na plecach  sie nam przyda bo ktoś przecież  nasze jajko musi wysiedzieć ...

Nie chciałem demonizować, ale pracuję w branży medycznej i mam już takiego bzika, a każdy jakiegoś ponoć ma  :-\
Oby tylko to jajko wysiedziane w trudzie w przyszłości nie miało kłopotków z tego powodu ;)

http://centrumdruku3d.pl/druk-3d-z-plastiku-moze-byc-szkodliwy-jak-palenie-papierosow-w-pomieszczeniach/

« Ostatnia zmiana: 2019.02.26, 22:40:14 wysłana przez damik »
Wszystkiego po trochu: Schwarz, mydło i powidło... konsole, stare i nieco nowsze komputery oraz akcesoria i duperele.

zaxon

  • *****
  • Wiadomości: 4689
Odp: ZX80 - zrób to sam
« Odpowiedź #18 dnia: 2019.02.26, 22:47:20 »
Biorąc pod uwage pare elektrowni węglowych i okolice .... moimi drukarkami chyba sie tak nie struje jak wąchając smrody od sąsiada który pali w piecu w swojej willi czym popadnie. Niestety jako aktywista obecnego rządu  przy korycie jest bezkarny.
Siedem kilo smalcu,gesich jajek kopa,zeby moc to polknac tegiego trza chlopa. GG 3456993