ZX Spectrum > EMULATORY

Gamebase compilations

<< < (30/31) > >>

dax:
Siema, chłopaki ;)

Jak Tygrys wspomniał, przestałem się zajmować Gamebase i zajalem innymi rzeczami. Nie zrezygnowalem calkowicie, ale zostawilem sobie tylko najpopularniejsze projekty komputerowe: ZX 48-128, Atari XL/XE, Amstrad CPC, C+4, C-64, Atari ST, Amiga 500-1200. Od jakiegos czasu robie kompilacje w Launchbox, najwiecej z grami z platformy Steam. Jesli ktos jest zainteresowany zrobieniem sobie rowniez takiej kompilacji, moge zuploadowac wszystkie swoje screeny - zrobilem ich ponad 7.400. A dodam tu, ze na Steam gier w stylu retro są tysiace... i powstają kolejne. Gier udostepnic nie moge, bo sporo w nie zainwestowalem, ponadto trzeba byloby je recznie lamac, a to dosc czasochlonne.

Zalaczylem pare screenow, jesli ktos bylby chetny - zuploaduje calosc. To moze byc przydatne dla kogos, kto lubi gry tego typu i po przejrzeniu screenow w szybki sposob zweryfikuje, ktore gry by go interesowaly z tej platformy.

redhawk:
@Duncan33 https://mega.nz/#F!xlkyyDLT!Z4LXfHO_anWp8X0RIIfXmA

Mi brakuja te z Twojej listy. Jakbys kiedys znalazl to daj znac. Mialem kiedys konto tam na forum ale zapomnialem danych...moze sprobuje znowu zalozyc. Pytalem jednego z tworcow na innych forum, ale nie chce udostepniac kolekcji, dziwak.

Kiedys Gamebase to byla znana instytucja, szkoda ze teraz tylko garstka ludzi sie nimi interesuje i nie sa ogolnodostepne. Glowne 8-bitowe kompy sa niezle uaktualnione, ale reszta to raczej srednio. Zgaduje ze ludzie teraz sie przesiedli na Launchboxy albo inne fronty, ktore maja opcje sciagania materialow z netu. Co zabawne, spora ich ilosc pochodzi wlasnie z GB.

A ja lubie miec wszystko na dysku u siebie :) Poza tym GB front jest chyba najlepszy jesli chodzi o mozliwosci przeszukiwania, konfigurowania, itepe. Mam tez skrypt ktory robi kolekcje plikow wedlug filtrow w GB - niezmiernie przydatna rzecz.

Duncan33:
   Bardzo Ci dziękuję redhawk  :) Jak zdobędę coś z tej listy to dam Ci znać. Wyślę też na pw spis tego co mam, może coś znajdziesz czego nie masz.
Możesz przesłać mi swój spis, może znajdę coś o czym nie wiedziałem.

Duncan33:
@ dax

To wielka szkoda że przestałeś się zajmować Gamebase. Dobrze chociaż, że zostałeś przy tych najpopularniejszych. Czy możesz udostępnić swoje najnowsze ZX 48-128, Atari XL/XE, Atari ST? Jeśli chodzi o Launchbox to widziałem u Ciebie na fejsie Launchbox 'Arcade Classics v225'. Świetna robota, dzięki Ci za to i trzymaj tak dalej. Czy jeszcze zrobiłeś coś ciekawego pod ten fronted? MAME Mini v220, to też chyba twoje, jest jeszcze możliwość załapać się na to? Bo link już nieaktualny.
 Odnośnie tych screenow, o których wspominałeś to jestem zainteresowany, możesz zuploadować.
Czy byłbyś w stanie jakoś łopatologicznie :) dać mi odpowiedź na zapytanie w poście « Odpowiedź #137 dnia: 2021.03.06, 14:07:14 »
Dax, dzięki Ci za wszystkie GB do których przyłożyłeś rękę.

Duncan33:
Faust napisał:

[48] faust @ Wtorek, 9 Marca 2021 23:31CET


W związku z dobiegającymi mnie głosami, iż pliki z archiwami GameBase mają problemy z sumami kontrolnymi lub też iż zdążyły ulec waporyzacji, wszystkie artykuły z tego działu zostały wyłączone a mi pozostało powoli posprawdzać, jak to się ma do stanu obecnego.
 Powoli będę sprawdzał, czy wszystko jest ok (te, które nie leżą w moich zasobach przynajmniej sprawdzę czy są już dostępne).
 Standby and keep calm;) Chwilę to może potrwać...


https://www.t2e.pl/News/daxowe-gamebasey.450/gamebase-w-remoncie....22220

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej