ZX Spectrum > DEMOSCENA

Historia polskiej demosceny - książka

(1/3) > >>

Ramos:
Już dawno chciałem napisać książkę o historii polskiej demosceny. Po wydaniu "Bajtów Polskich" dużo osób mnie namawiało, że jestem osobą co doprowadzi taki projekt do końca. Głównym koordynatorem projektu tej publikacji jetem ja i MrMat, reszta chce pomóc i opisać kilka historii.
Wiadomo, że będzie tam historia demosceny na Spectruma. Cały czas zbieram materiał i chce to opisać. Obecnie jestem na etapie kończenia scenariusza takiej książki. Dzięki waszej pomocy mam nadzieje, że uda mi się stworzyć wartościowe dzieło z mnóstwem zdjęć, skrinów z produkcji itp... Jeśli ktoś was chciałby pomóc to dzieło to zapraszam do współpracy. Liczy się każda pomoc choć ta nawet najdrobniejsza. Jak się okazało demoscena w Polsce zaczęła się od Spectrum :)
A jakbyście to wy widzieli taką publikację?

Tygrys:
maly offtopic: Mam i czytałem obie Twoje książki i jesteś mistrzem w swojej dziedzinie. Konkurencja w postaci 'cyfrowych marzen' niedosc ze jest pisana przez atarowca-rasiste to wydaje mi sie zlepkiem informacji z sieci.

Mysle ze informacji o polskiej demoscenie spectrumowej bedzie wiecej niz to co teraz jest -- portal dopiero co raczkuje, ma niecaly miesiac. Cieszy mnie jego sukces, ale nie zapeszam ;)

Ramos:
To Bartek Kluska napisał dwie książki, ja z nim napisałem tylko "Bajty Polskie". Dzięki, że komuś udało się stworzyć taki portal o tym komputerze, brakowało mi tego. To liczę na współpracę.

RafalM:
A taką pracę licencjacką "Scena komputerów ośmiobitowych na przykładzie Commodore 64" znasz? Pewnie znasz :)

Tygrys:
@Ramos:  A to przepraszam, że Was pomyliłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej