ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Pixel Heaven 2023

(1/2) > >>

hsimpson:
Pojawiły się "Super Early Bird"

https://goingapp.pl/wydarzenie/festiwal-gier-i-popkultury-pixel-heaven-2023/maj-2023

krru:
Festiwal się odbył. Jakie wrażenia?
Osobiście byłem w sobotę i mam takie smutne wrażenie, że komputery retro stanowią coraz mniejszą część imprezy.

Tygrys:
Strefa retro zależy też od zainsteresowania. Kiedyś było tego mnóstwo, teraz troche mniej, za to można było obejrzeć fajne maszynki i konsole.

Byłem a piątek i sobotę. Pogadałem z zagranicznymi gośćmi, którzy opowiadali ciekawe rzeczy, nie tylko na dedykowanych panelach, ale głównie poza nimi - w małych grupkach rozmówców. W poprzednią środę można było pogadać z Clivem, który też opowiadał ciekawe rzeczy. Kto był, ten miał tą możliwość ;)

Tooloud miał panel o MSXach.

hsimpson:
Myślę, że nie jest tak źle. Moje dzieciaki stwierdziły, że tegoroczna impreza była najbardziej udaną od dłuższego czasu. Strefa retro bardzo im się podobała. Organizacja dała radę. Miejscówka trafiona :). Bardzo dobre afterki. Udało mi się dostać autograf od KATODa! :)
Wykład o MSXie super. Z przyjemnością posłuchałem.
Smutek natomiast panował w dziale fliperów. Były tylko 4 sztuki, z czego 2 uszkodzone.

ZX Freeq:
Miejsce bardzo na plus, moim skromnym zdaniem najlepsze jak do tej pory, bo mimo, że momentami ciasno, to jednak było czym oddychać. Nagłośnienie "sali" z prezentacjami standardowo. Zrozumieć można tylko w bezpośrednim sąsiedztwie. 10 metrów dalej gwar i pogłos. Mojemu synowi tegoroczny Pixel Heaven najbardziej przypadł do gustu. (Pewnie dlatego, że ma teraz fazę na retro i (S)NES, więc bongosy go oczarowały) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej