Autor Wątek: AMIGA 500 CDTV WYMIEŃ PROCESOR ;)  (Przeczytany 1238 razy)

damik

  • Fresh rosin sniffer ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Miejsce pobytu:
    Generalnie Polska, głównie Bytom czasem Bielsko-Biała oraz okolice
  • ZX'owy i nie tylko...
AMIGA 500 CDTV WYMIEŃ PROCESOR ;)
« dnia: 2019.08.13, 14:36:13 »
AMIGA 500 CDTV WYMIEŃ PROCESOR z 7MHZ na 12MHZ
-------------------------------
Pod takim tytułem można kupić na znanym polskim portalu aukcyjnym procesor przyspieszający naszą Amigę aż o 40% !!!  8)
-------------------------------
Przedmiot Aukcji:
PROCESOR DO AMIGI 500 i CDTV
Gniazdo pasuje. Wypinasz delikatnie stary procesor i montujesz ten. To wszystko.
Oryginalny ma prędkość 7Mhz, a ten 12Mhz.
Przyśpiesza o 40% działanie amigi, szczególnie w 3D np. CYTADELA, SYMULATORY LOTU itp.
ORYGINAŁ MOTOROLA
Nowy, posiadam tylko jedną sztukę jak na foto.
Procesor jest na pewno sprawny, ale ze względu na wiek nie udzielam gwarancji. Tylko pozytyw.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozumiem że gwarancja nie obejmuje spadku przyrostu prędkości z 40 do 5% - bo to stary procesor jest i już może spowalniać :P
Na razie jest tylko 6 licytujących i cena 42PLN, ale to się może zmienić, bo naiwnych nie brakuje.

To nie moja aukcja i nie biorę za nią odpowiedzialności, tylko grzecznie zapytałem sprzedającego czy sprawdzał to już jakimś benchmarkiem przed wystawieniem na aukcję  ;D

« Ostatnia zmiana: 2019.08.13, 15:29:46 wysłana przez damik »
Wszystkiego po trochu: Schwarz, mydło i powidło... konsole, stare i nieco nowsze komputery oraz akcesoria i duperele.

SAJ

  • *****
  • Wiadomości: 1484
  • Miejsce pobytu:
    Terra Prime
Odp: AMIGA 500 CDTV WYMIEŃ PROCESOR ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 2019.08.13, 15:06:46 »
Oryginalny ma prędkość 7Mhz, a ten 12Mhz.

Chyba ze do ropy dolejesz alkoholu, to wtedy procesor dorzuci kilka cykli sam od siebie )