ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Cronosoft

(1/6) > >>

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:

--- Cytat: matofesi w 2012.03.05, 01:03:52 ---Hold on... Firm??? Są jeszcze jakieś firmy piszące oprogramowanie na Spectrum?
--- Koniec cytatu ---

Sąąą, są. Mnie to średnio intersuje, bo uważam, że to powinno się robić za darmo, ale pierwsze co mi przychodzi do głowy, to chociażby Cronosoft.



> max tego, co jest w Speccy 2010 to ostatnio dodany tryb 16 kolorów z Pentagona SL.
-------------------------
No nieeeeeeeeeeeemożliwe. Nareszcie.

matofesi:

--- Cytat: YERZMYEY/HOOY-PROGRAM w 2012.03.05, 09:16:53 ---
--- Cytat: matofesi w 2012.03.05, 01:03:52 ---Hold on... Firm??? Są jeszcze jakieś firmy piszące oprogramowanie na Spectrum?
--- Koniec cytatu ---

Sąąą, są. Mnie to średnio intersuje, bo uważam, że to powinno się robić za darmo, ale pierwsze co mi przychodzi do głowy, to chociażby Cronosoft.

--- Koniec cytatu ---

Ale na prawdę utrzymują się z pisania na Spectruma?


--- Cytuj ---> max tego, co jest w Speccy 2010 to ostatnio dodany tryb 16 kolorów z Pentagona SL.
-------------------------
No nieeeeeeeeeeeemożliwe. Nareszcie.

--- Koniec cytatu ---

Ale co... Nie czytałeś tego co pisałem jakiś czas temu? Jedne z ostatnich zmian to m.in. dodanie trybu 16 kolorów, timingi i w ogóle pełna emulacja Scorpiona, jakieś poprawki do Covoxa i miksera dźwięku i ten nieszczęsny Sid.

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:

--- Cytat: matofesi w 2012.03.05, 09:28:43 ---Ale na prawdę utrzymują się z pisania na Spectruma?

--- Koniec cytatu ---

No tego to nie wiem przecież. :) I wątpię.
Ale - biorą pieniądze za programy (gry w sumie).



> Ale co... Nie czytałeś tego co pisałem jakiś czas temu? Jedne z ostatnich zmian to m.in. dodanie trybu 16 kolorów, timingi i w ogóle pełna emulacja Scorpiona, jakieś poprawki do Covoxa i miksera dźwięku i ten nieszczęsny Sid.
-------------------------
Może czytałem w piątek lub sobotę. Hahahah. ;)
Scropion jest mi zbędny - reszta - bardzo dobrze. ;)

matofesi:

--- Cytat: YERZMYEY/HOOY-PROGRAM w 2012.03.05, 09:42:02 ---No tego to nie wiem przecież. :) I wątpię.
Ale - biorą pieniądze za programy (gry w sumie).

--- Koniec cytatu ---

Znaczy proszą o pieniądze. Czy je dostają to osobna kwestia ;)


--- Cytuj ---Może czytałem w piątek lub sobotę. Hahahah. ;)
Scropion jest mi zbędny - reszta - bardzo dobrze. ;)

--- Koniec cytatu ---

Ale ja to pisałem pewnie z tydzień temu... :P
Człowiek się produkuje a tu się okazuje, że nikt go nie czyta... ;)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Ja nie kupuje.

Sprzęt to co innego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej