ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Spotkania online

<< < (14/15) > >>

PABB:
... z mojej strony zdecydowanie było warto posłuchać o ZX81. Muszę przyznać, że do tej pory byłem pewien, że istniała specjalna przygotowana na rynek USA ULA - a tu się okazuje, że... nie :) 

Co do sprzedaży ZX81 w Stanach - słyszałem, że Sinclair nie chciał tego robić - pomijając przytoczone przez Klaudiusza kwestie ekranowania - również z powodów logistycznych (problem z budową sieci dystrybucyjnej) oraz finansowych (cła nakładane na produkty z Europy). 

Jednym zdaniem - bardzo dużo ciekawej informacji podane w łatwo zjadliwej formie :) Tak więc - Klaudiusz: dzięki :)

Strasznie mi tylko szkoda, że to kolejny raz, kiedy mogłem Was słuchać jedynie jednym uchem (jednocześnie miałem migrację części środowiska u klienta i to miało wyższy priorytet).  Może następnym razem się uda :)

tooloud:
Bardzo fajnie to popłynęło - a patrząc na zegarek - chyba każdy był zaskoczony, że aż tyle czasu to zabrało, bo nie było nudy. Dzięki Klaud i Dalthon. Muszę Cię tylko Dalthon poprosić o pokazania jeszcze raz tego efektu z ZX81 Twojego, bo upuściłem chipsa, a jak podniosłem wzrok i chipsa to już omawiałeś co było widać :D

ZX Freeq:
Dzięki za prezentacje (liczba mnoga). Dzięki nim zmusiłem się (już trochę wcześniej nawet) do spróbowania sił i dzięki Wam utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze kombinuję. I udało się. Pierwszy program w ASM na ZX81 ever i pierwszy od hm....30+ lat. Tak, ZX81 to "mój" komputerek, chociaż właściwie technicznie to mojego Ojca. Do usłyszenia.

Dalthon:

--- Cytat: tooloud w 2020.11.18, 16:34:46 ---nMuszę Cię tylko Dalthon poprosić o pokazania jeszcze raz tego efektu z ZX81 Twojego, bo upuściłem chipsa, a jak podniosłem wzrok i chipsa to już omawiałeś co było widać :D

--- Koniec cytatu ---
Spokojnie zobaczysz w demku ;) Oby udało sie zdążyć do 10.12 - niestety przełom roku to u mnie w pracy kongo: po 12-16h dzinnie z weekendami :/

Tygrys:
Finał konkursu...  Warto zainteresować się tym, co w Polsce się dzieje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej