ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Greaseweazle

<< < (9/10) > >>

Rzeznik:
Sprawdziłem to w niedzielę na pececie z Windows 10 i rzeczywiście to działa. Stacja po podłączeniu przez Greaseweazle i uruchomieniu WinUAE  "pyka" jak Amigowa, jest jakby trochę wolniejsza ale udało się bezproblemowo wgrać jakiś zabezpieczony copy_lockiem oryginał. Wersja WinUAE dalej eksperymentalna ale dobrze to wygląda.

trojacek:
Przydałoby mi się takie ustrojstwo, można gdzieś to w PL kupić? Na Alle widzę płytkę pod Blue Pill, ale gdzie kupić "uczciwe" Blue Pill? A może da się użyć czegoś innego?

damik:
@Trojacku, to prawdziwa loteria z uruchomieniem tego cuda na Bluepill'u, mnie zadziałały o dziwo nawet takie (chyba ze 2szt) jakie na 90% wydawały się podrobowe z dziwnym nadrukiem i wielkością Flash'a 128KB.
Przez moje ręce przeszło około 10 sztuk Bluepill i zatrybiła mniej-więcej połowa.

Nawet zakupione od tego samego (sprawdzonego) dostawcy tyle że w różnym czasie potrafiły też różnie działać w tym projekcie.

Najpewniej kupić byle tańszy Pill i podmienić sam procek w razie "W" na taki z Botland'u czy innego pewnego dostawcy. ;)

trojacek:
Dzięki!
Pytanie, czy są jeszcze jacyś pewni dostawcy ;)
TME? STM tam kosztuje ponad 40 zł. W Botlandzie faktycznie taniej - ale brak :(
Są za to w Kamami, Monsterze i w Piekarni, a do tych sklepów mam jako-takie zaufanie :)

zaxon:
Jacek, mam orginały od Keira, jeden ci moge odstąpić po kosztach.  Na 20 BluePill któe ostatnio kupowałem z róźnych źródeł ...wszystkie były podróbami...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej