Autor Wątek: Beginning by Elude (demo na Androida)  (Przeczytany 2584 razy)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Beginning by Elude (demo na Androida)
« dnia: 2012.09.27, 23:00:05 »
Hej,

Jeżeli ktoś ma telefon/tablet z androidem, to może zainteresuje go demo, jakie ukazało się na party WeCan w Łodzi, 2 tygodnie temu.
Kiero, koder grupy Elude wcześniej kodował na Amidze, pod MC68060 i AGA z wielkim powodzeniem (odsyłam do poueta chociażby). Teraz postanowił że napisze na inną platformę, czego efekty można oglądać na własnym telefonie ;)

 Link do dema: http://www.pouet.net/prod.php?which=60242

Na moim SGS2 działa płynnie ;)
« Ostatnia zmiana: 2012.09.27, 23:28:58 wysłana przez Tygrys »

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2049
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: Beginning by Elude (demo na Androida)
« Odpowiedź #1 dnia: 2012.09.27, 23:57:02 »
Na oryginalnym Galaxy Tabie trochę szarpie. Pewnie jak jutro zapuszczę na SGS3 to będzie znacznie lepiej.

Co do samego dema... Jakieś takie strasznie pecetowe jest ;-) Nie żeby brzydkie czy coś tylko jak dla mnie to klimat nie ten - sprzętowe wspomaganie OpenGLa spowodowało że dema zrobiły się śliczne i wypasione tracąc jednak część uroku.

karwasz

  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Miejsce pobytu:
    Nowy Prażmów
  • ♥ //// ♥
    • fubu
Odp: Beginning by Elude (demo na Androida)
« Odpowiedź #2 dnia: 2012.09.28, 10:36:59 »
Na Desire HD kręci tak z 18-20 klatek na sekundę. Dziebko klatkuje. Ogólnie spoko, ale krótko.

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2049
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: Beginning by Elude (demo na Androida)
« Odpowiedź #3 dnia: 2012.09.28, 10:47:29 »
No dobra... Odpaliłem na SGS3... Teraz dopiero mogę ocenić jak bardzo szarpało na Tabie ;)

Na S3 oczywiście chodzi jak przecinak - nie będę zgadywał FPSów, ale po prostu nie widzę miejsca w którym cokolwiek by się miało przyciąć.