ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Strona Yarka

(1/4) > >>

DDX:
Dzien dobry :)!


--- Cytat: Gryzor w 2011.11.07, 22:23:42 ---O w morde, polskie forum ZX Spectrum !
--- Koniec cytatu ---
Zabrzmialo to tak, jak gdyby dotad nie bylo zadnego polskiego forum o tematyce spectrumowej...
a przeciez forum Jarka (Yarka) istnieje od siedmiu lat. Kto chcial, ten sie udzielal.

Gryzor:
Tam cos dziala na tym forum ?
Polowa stron Yarka nie dziala, po za tym te hasla...

DDX:
Akurat na forum raczej wszystko dzialalo i dziala (nigdy nie mialem problemow), a te niektore niedzialajace linki (coz, niektore linki sie w ciagu lat zdezaktualizowaly), to nie na forum, tylko na tych stonkach* Yarka opisuajcych dosc dokladnie rozne kompy, interfejsy, scalaki, przerobki itp.  A to, ze do sciagniecia co bardziej "ciezkich" plikow trzeba podac haslo, to nic szczegolnie dziwnego czy strasznego ;). Te hasla przychodzily na maila, wiec nie bylo problemu (ja w kazdym razie nie mialem). A nawet jakby co, to zawsze mozna zwrocic sie do Jarka przez PW czy mail o przypomnienie/podanie aktualnego hasla.

* BTW to najlepsze takie strony traktujace o tajnikach sprzetu Spectrum, Timex, Elwro800Jr itp. na polskim necie (i nie tylko polskim). A jesli chodzi w szczegolnosci o tajniki hardware'u E800J, to raczej nigdzie na swiecie na necie nie znajdzesz dokladniejszych informacji.

Gryzor:
Wlasnie w tym rzecz, ze Yarek ma unikalne materialy.
Myslalem, ze skoro od tylu lat nie ma zadnych aktualizacji na stronie, to sie tym juz nie zajmuje ?
Musze przejrzec w takim razie czego nie udalo mi sie zgrac.
Od kiedy sa dyski TB wszystko co znajde archiwizuje. Mam tego troche  8)
Jak by ktos czegos szukal, dajcie znac.

Duddie:
Gryzor, Yarek był na pierwszym spotkaniu Spectrumowym.... Zobacz na fotkę na stronie głównej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej