Autor Wątek: NOSTALGICZNE WSPOMINKI z lat 80-tych  (Przeczytany 13011 razy)

martin381

  • *****
  • Wiadomości: 1213
  • Miejsce pobytu:
    JAROCIN
  • Gdzie jestem.....dokąd zmierzam....dokąd
Odp: NOSTALGICZNE WSPOMINKI z lat 80-tych
« Odpowiedź #45 dnia: 2017.08.07, 20:31:22 »
Trzeba dodać też do tego rozdziału  Komendarka z Exodus (tego polskiego). :D

Zresztą Exodus (ten nasz) słucham do dzisiaj np. "Widok z góry najwyższej , Stary Noe....
Spectrusie  i akcesoria(rożne  , przechodnie , nie tylko komputerki) , miałem w rękach ISSUE 1 , Harlequin , poszukuję spektrusia którego zmajstrowałem 28 lat temu , AX81 , ZXUNO , ICOM IC7000  call sign SQ3PLR

Sir David

  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Miejsce pobytu:
    Białystok
Odp: NOSTALGICZNE WSPOMINKI z lat 80-tych
« Odpowiedź #46 dnia: 2017.08.08, 14:13:18 »
O tak, Exodus! Od "Widoku..." swego czasu ucha nie mogłem oderwać!

avision

  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Miejsce pobytu:
    Dolny Śląsk
    • Latam sobie tu i tam.
Odp: NOSTALGICZNE WSPOMINKI z lat 80-tych
« Odpowiedź #47 dnia: 2017.08.10, 08:30:49 »
Komendarek wchodzi właśnie w 70-tkę ;) Kurde, jak ten czas szybko teraz leci...
Ale ciekawe, że mamy podobne gusta muzyczne, podejrzane :D
Pozdrawiam
Wojtek

avision

  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Miejsce pobytu:
    Dolny Śląsk
    • Latam sobie tu i tam.
Odp: NOSTALGICZNE WSPOMINKI z lat 80-tych
« Odpowiedź #48 dnia: 2017.08.10, 09:19:24 »
Dodam jeszcze moje ówczesne filmy kultowe - "Podróż za jeden uśmiech" i "Wakacje z duchami"
Ten drugi film przeżyłem osobiście na zamku w Niedzicy i także z duchami, tymi prawdziwymi :) Miałem okazję przebywać na zamku w różnych niedostępnych miejscach, bo kumpel był tam przewodnikiem. Byliśmy tam  przy okazji tego słynnego protestu TAMA TAMIE, podczas budowy zapory. Na zamku poszaleliśmy nieźle, wywoływaliśmy też duchy i chyba nie było to zbyt rozsądne, bo pozostawiło to we mnie pewne nieciekawe rzeczy chyba do końca życia :) Ale to już długa historia...
Pozdrawiam
Wojtek

Dalthon

  • ****
  • Wiadomości: 428
  • Miejsce pobytu:
    TriCity
Odp: NOSTALGICZNE WSPOMINKI z lat 80-tych
« Odpowiedź #49 dnia: 2017.08.11, 23:39:20 »
jak mogłem o tym zapomnieć!!

filmy i przede wszystkim muzyka (ręce do góry kto ma jego płyty*?) Johna Carpentera!!! mistrzostwo świata!

https://johncarpentermusic.bandcamp.com/

* w zamierzchłej historii (lata 90?) drogą kupna nabyłem kasetę z jego kawałkami nagranymi na jakimś badziewnym casio - ale jaki to był czad! :P Dlatego jak tylko wydał swoją płytę nabyłem ją niezwłocznie i zafoliowana leży na półce z płytami :D
ZX Spectrum +2 Grey | Just Speccy 128 | ZX Spectrum Next | ZX-Uno 2MB |  Murmulator | Amstrad 6128 | MSX2 Philips VG-8235 | Commodore 64 | Commodore +4 | Atari 520 STF | Amiga 1200