Autor Wątek: Niechcąco wkurzyłem Turka...  (Przeczytany 3747 razy)

ZbyniuR

  • *****
  • Wiadomości: 3333
  • Miejsce pobytu:
    Carlisle w UK
  • CPC AGA PSX
Odp: Niechcąco wkurzyłem Turka...
« Odpowiedź #15 dnia: 2018.08.05, 18:33:10 »
Po pierwsze to myślę że z okazji niewielkiej popularności jego kanału oraz mało merytorycznej zawartości, gra się nie toczy o wysoką stawkę. tzn. to czy da się go troszkę zreformować czy nie, albo czy mnie zablokuje czy nie. Nie ma się czym przejmować bo to burza w szklance wody. :D

Przejrzałem sobie moje komenty pod jego filmami i widzę że częściej się w nich zwracam do widzów niż autora kanału, (zresztą nie tylko na tym kanale). Pewnie po tym że zauważyłem jak wiele osób mu zwraca uwagę, że źle ustawił kamerę, światło lub mikrofon, i nie ma sensu się powtarzać zwłaszcza że porady nie odnoszą skutku.

Słuchając jego zarzutów miałem wrażenie że nijak się to ma do mojej działalności pod nimi, ale mnie olśniło że czasem oglądamy te same kanały i widzi moje posty pod nimi. Rzucam się w oczy nazwiskiem zamiast ksywki, oraz długimi uzupełnieniami tematu, za które nie raz autorzy kanału mi dziękowali, albo ktoś napisze coś w stylu "szacun". Wydaje mi się że postrzega mnie jako konkurencje która przyciąga uwagę której to on pragnie. :)

A tak na marginesie, to jak często zdarza się wam widzieć filmy na których łapek w dół jest więcej niż w górę?
Ja rzadko widzę nawet takie co negatywnych mają aż połowę tego co w górę, i zwykle oznacza to bardzo bulwersujące treści. I jeśli ktoś bardziej dba o swój wizerunek niż o sprawę o którą walczy, to usuwa je z kanału.
- Jeśli masz w domu światło i wodę, tzn. że masz światłowód. ;)

Barts

  • *****
  • Wiadomości: 505
  • Miejsce pobytu:
    Łódź
Odp: Niechcąco wkurzyłem Turka...
« Odpowiedź #16 dnia: 2018.08.05, 18:37:46 »
Zbyniu, to nie logika, to emocje. Nie kop gościa, po prostu. Nawet jeśli nie ma racji, to założę się że jest mu przykro. A po co komuś robić przykrość? 8bit to ma być hobby i przyjemność, a nie podgryzajki.

ZbyniuR

  • *****
  • Wiadomości: 3333
  • Miejsce pobytu:
    Carlisle w UK
  • CPC AGA PSX
Odp: Niechcąco wkurzyłem Turka...
« Odpowiedź #17 dnia: 2018.08.05, 20:20:02 »
Jak koledzy wspomną o jego dziwnych cechach charakteru...  (za co dziękuję bo utwierdza mnie w tym że nie odleciałem od rzeczywistości),  ...to chyba jest OK, skoro tego nie komentujesz.
Ale jak ja wspomnę o tym że ludzie mu zwracali uwagę i usłyszałem jakiś komplement to już świadczy o tym że go kopię i podgryzuję?!?

Błagam cie Barts, litości. Bo teraz to ja się czuję podgryzany.

OK dramatyzuję. ;)  Ale tak serio, to nie wydaje mi się to fer.
- Jeśli masz w domu światło i wodę, tzn. że masz światłowód. ;)

tooloud

  • *****
  • Wiadomości: 3187
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mydłem go!
Odp: Niechcąco wkurzyłem Turka...
« Odpowiedź #18 dnia: 2018.08.05, 21:55:28 »
serio, zignoruj go, jest masa innych ciekawszych kanałów - tym bardziej, że nie jest to osoba znosząca jakiekolwiek uwagi pod swoim adresem w dobry sposób. Zostaw go, niech sobie żyje szczęśliwy bez Ciebie :)
dużo sprzętu mało czasu.

Barts

  • *****
  • Wiadomości: 505
  • Miejsce pobytu:
    Łódź
Odp: Niechcąco wkurzyłem Turka...
« Odpowiedź #19 dnia: 2018.08.06, 11:38:48 »
Właśnie - po co o tym jeszcze rozmawiamy?