Komputery z Z80 > POLSKIE KOMPUTERY

Mikrokomputerowa Stacja Teleksowa MTX

<< < (2/2)

grzeg:
No - trochę jest - głównie polskich i radzieckich :) ale na pewno nie malowanych jak w dzisiejszych czasach... Na razie chyba szkoda to dewastować. Może uda się co nieco uratować i uruchomić. Najgorzej z tego co widzę będzie z oprogramowaniem na dyskietkach i jakąś sensowną dokumentacją. Ale cały czas mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie podzielić się wiedzą.

mkamzierczak:
No fajnie znaleziska. Mistera Z80 mam, niestety obudowa od mojego jest w dość kiepskim stanie, ale może uda mi się ją bez jakich większych kombinacji doprowadzić do pierwotnego stanu. Kart do niego mam bardzo dużo. Mister wymaga specyficznej klawiatury, której szukałem kilka lat. Do Mistera mam oprogramowanie jakieś... Neptune 184 widzę w średnim stanie. Mam cały komplet. Bez specjalnego magnetofonu i skrzynki z pakietami roszerzeń, kabla do monitora, który również jest specyficzny... raczej nieużywalny. Dokumentacji brak. Mam tylko użytkową. W sumie znalazłeś za jednym trafieniem to, na co jak poświęciłem kilka lat i bardzo dużo zachodu i $$$.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej