ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

PC, porzadki na dyskach, jakis soft do zdublowanych plikow?

(1/3) > >>

zaxon:
Warsztat posprzatalem i przyszla pora posprzatac na kompie ....  i tu poleglem  :D .Mam w kompie 3 dyski po 1 tera,  normalne i 2 SSD po 512 giga, zaladowane prawie po dach . Z opisami typu NEW FOLDER 1 2 ...55 . Ktos zna jakis sensowny soft do skanowania dyskow,  wyszukiwania duplikatow plikow  ? Recznie to mi zycia nie starczy ;)

steev:
http://www.auslogics.com/en/software/duplicate-file-finder/
Z programu sam nie korzystałem :) ale od lat, regularnie używam ich defraga.

ZX Freeq:

--- Cytat: zaxon w 2015.11.09, 18:23:34 ---Z opisami typu NEW FOLDER 1 2 ...55 .

--- Koniec cytatu ---

Podłączam się do pytania. Skąd ja znam te nazwy folderów? Zawsze po zakupie nowego dysku dane z poprzedniego często lądują do katalogu "old sh*t" a nowe rzeczy staram się ładnie sortować/katalogować.  Po jakimś czasie znowu robi się bałagan, którkie nazwy folderów, albo jeden wielki śmietnik i historia się powtarza :)

ZbyniuR:
Jak coś jest ponazywane i mamy jakiś spis gdzie co jest, to to jest kolekcja, a w przeciwnym wypadku to jest bajzel. Jak się nie ma czasu czegoś przejrzeć to najlepiej tego nie kopiować. Jeśli mamy nie poukładany twardziel to dokupienie kolejnego nie zwiększy prawdopodobieństwa że go przejrzymy i choćby zrobimy kosę (ja tak nazywam kasowanie tego co kiedyś wydawało się że jest fajne i że jeszcze tego nie mamy), że o poukładaniu plików nie wspomnę. Staram się przynajmniej nie mieszać instalek, obrazków, muzyki i filmów ze sobą. ;)

Tygrys:
Total Commander ma opcję synchronizacji katalogów. Nie używałem tego, ale może będzie pomocne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej