Autor Wątek: ZXy na Avangardzie X 6-9 sierpnia 2015  (Przeczytany 12251 razy)


Tomasz

  • *
  • Wiadomości: 20
  • Miejsce pobytu:
    x
Odp: ZXy na Avangardzie X 6-9 sierpnia 2015
« Odpowiedź #16 dnia: 2015.08.07, 01:07:56 »
Niestety autor prelekcji o ZX odwołał ten punkt programu, nikt inny się do mnie nie zgłosił. Dlatego mam taką propozycję, jak ktoś jutro do 17:50 nie przyniesie swojego ZXa do zaprezentowania to ten punkt programu odwołujemy.

W takim wypadku w to miejsce idzie materiał tylko na ~1h "Nowe tryby graficzne Atari" (przegląd historyczny), jednak mimo tematyki Atari zapraszam wszystkich zainteresowanych gdyż nie o to w tym temacie chodzi - chodzi bardziej o przekraczanie granic technicznych a także tych horyzontów myślowych - a to są tematy wspólne dla nas, dodatkowo jest 1h dodatkowego wolnego czasu, więc jeśli ktoś będzie chciał na zasadzie głosu publiki coś szerzej powiedzieć o takich tickach na ZX lub inny sprzęt to będzie zupełna swoboda czasowa na tego typu tematy - zapraszam!

W międzyczasie dajcie mi znać, jakby ktoś się wybierał ratować ten temat, ja daję mimo wszystko na stronkach WWW info że ten punkt programu jest odwołany, choć przy Waszym udziale może uda się jeszcze to uratować ;)

Aha, mimo temperatury i pewnie sporego tłoku jaki będzie na Avangardzie (teraz jest inaczej zorganizowana jeśli chodzi o rozplanowanie budynków, sal itp.) to proszę się nie obawiać temperatury, nasza sala jest klimatyzowana ! ;)