Autor Wątek: ZX Spectrum +2A Naprawa ?  (Przeczytany 12224 razy)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #45 dnia: 2020.05.27, 19:20:09 »
...A jak @tygrys ma coś osobiście do mnie to niech napisze na forum jaką jemu krzywdę osobistą uczyniłem. Proste i klarowne wtedy będzie.

Rubikus - wiesz że kłamstwo na krótkie nogi? Nie lubię cytować prywatnych wiadomości, ale może w tym przypadku będę musiał. No i nie w tym wątku.

rubikus

  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #46 dnia: 2020.05.27, 19:38:12 »
@tapy ja też mam swoje życie i swoje sprawy rodzinne i uwierz mi w to  ,że jak mogłem i komuś pomagałem to nie było moje żródło utrzymania, bo jak by tak było to bym dawno temu z głodu zdechł.
« Ostatnia zmiana: 2020.05.27, 19:45:09 wysłana przez rubikus »

rubikus

  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #47 dnia: 2020.05.27, 19:39:26 »
...A jak @tygrys ma coś osobiście do mnie to niech napisze na forum jaką jemu krzywdę osobistą uczyniłem. Proste i klarowne wtedy będzie.

Rubikus - wiesz że kłamstwo na krótkie nogi? Nie lubię cytować prywatnych wiadomości, ale może w tym przypadku będę musiał. No i nie w tym wątku.
To napisz właśnie osobiście w tym wątku o co ci chodzi. Bardzo tego chcę!!!!!!!!

P.S. Przytocz bez cenzury wszystkie nasze pm wiadomości bez cenzury! Pokaż przykład kiedy ciebie obraziłem , naubliżałem, etc.

Nagabywałeś mnie abym wypowiedział się w tym wątku to trzymaj fason do końca. Jakoś @sadycho niby poszkodowany nie drążył tematu tylko ty cały czas drążyłeś, chciałeś mnie usrać za wszelką cenę. A taki niby z Ciebie assemblerowiec... tylko szkoda,że tylko na zx-a. Jak by ci dać do oprogramowania sterownik na całym systemie na z80 z ctc, pio, udma i itd to ciekawe co byś zrobił? Takie stare przyzwyczajenie z Bajtka? Nie umywasz się do INZ Gardynika z wiedzą o z80 i oprogramowaniem jego peryferiów. Jeśli się mylę to nam to  udowodnij na żywych przykładach.
« Ostatnia zmiana: 2020.05.27, 19:59:22 wysłana przez rubikus »

PABB

  • *****
  • Wiadomości: 1098
  • Miejsce pobytu:
    Bielsko-Biała
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #48 dnia: 2020.05.27, 20:20:04 »
Panowie... Błagam... Nie bądźmy dziećmi...

Na początku tego wątku podniesiono konkretny zarzut - gdybyś Rubikus odniósł się do niego zaraz po tym, to uważam, że dziś już nikt by o tym nie pamiętał. A tak - sprawa zaczęła "żyć swoim życiem"... Nie przypominam sobie, żeby ktoś pojechał po Tobie personalnie - większość zabierających głos prosiła jedynie o przedstawienie Twojej wersji (spora grupka spędziła na tym forum kupę czasu i pewnie traktuje takie sprawy mocno osobiście). A sam przyznasz, że bazując jedynie na relacji sadycho sprawa nie wyglądała ciekawie...

Kończąc - mnie osobiście czytanie osobistych wycieczek i ataków ad personam nie sprawia żadnej przyjemności i z chęcią bym zobaczył kłódkę na tym wątku...

P.S. @Rubikus - końcówka Twojego ostatniego postu była zupełnie niepotrzebna, niegrzeczna i nic nie wnosząca do dyskusji. Strzelasz do własnej bramki...

rubikus

  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #49 dnia: 2020.05.27, 20:48:14 »
Ja nie strzelam do własnej bramki. Mojej drużyny już tu nie ma :) Kto mnie zna to wie jak do mnie dotrzeć. Ja nie jestem gówniarzem , który ma 15 lat i jakiś debil może po nim srać. Mam 50 lat, 48 bez was żyłem więc może resztę życia też bez Was przeżyję. lękajcie się  przed tygryskiem, lewkiem , wiewiórką , i kim tam trzeba. Mam tylko nadzieję, Ze tygrysek poda Wam koledzy i to w tym wątku moje złe intencje wobec Was wszystkich.


P.S. @PABB Nie odniosłem się na początku do tego tematu ponieważ miałem bardziej ważne zawodowe sprawy, , które mi dają jeść , a po drugie winni się tłumaczą... resztę sobie dopowiedz. I teraz wiem, że jak ktoś nowy się pyta na forum "mam pięknego zx-a kupionego na  akcji i ne działa" to wszyscy Wy fachowcy piszecie na forum "Zapytaj się na forum, ktoś ci pomoże", obłuda i fałsz.
« Ostatnia zmiana: 2020.05.27, 21:08:36 wysłana przez rubikus »

Maryjan

  • *****
  • Wiadomości: 6650
  • Miejsce pobytu:
    Skarżysko-Kam.
  • Scotch whiskey and West Highland Terrier
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #50 dnia: 2020.05.27, 21:33:34 »
Nie, no Panie kolego.
Nie można od razu robić ze wszystkich na forum "pederastów" - jakby ktoś nie zakumał, to przenośnia, jak w "Sexmisji".

Zwłaszcza, że tu grono osób +/- 50.
Jeśli ja bym uważał, że Tygrys się na mnie "uwziął", to po prostu powiedział bym "Dzięki, ja wysiadam" i tyle.
Szkoda życia na jakieś przepychanki.

Tylko sztuką jest przy wysiadaniu zamknąć drzwi, nie trzaskając nimi.
"Co miałem powiedzieć - przeczytałem..." Nikodem Dyzma

rubikus

  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #51 dnia: 2020.05.27, 21:59:45 »
@Maryjan masz absolutną rację i za to między innymi Cię szanuję.Tylko gdzie jest teraz @Tygrys?

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #52 dnia: 2020.05.28, 07:56:50 »
Nie dam się wciągnąc w rubikową jakość bo "...najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

rubikus dostaje miesięcznego bana za publiczne obrażanie innych użytkowników forum.

sadycho

  • *
  • Wiadomości: 11
  • Miejsce pobytu:
    Gdańsk
Odp: ZX Spectrum +2A Naprawa ?
« Odpowiedź #53 dnia: 2020.05.28, 18:57:50 »
To może teraz ja...po kolei :

rubikus - jak widzisz mam coś do powiedzenia - wbrew temu co twierdzisz - lecz czy na pewno chcesz żebym przedstawił historię SMS-ów i połączeń? Zastanów się. Kontakt z Tobą był naprawdę "ograniczony".
 
Ty do mnie dzwoniłeś? Hmm... na początku tak... nawet fajnie się rozmawiało - dlatego powierzyłem Ci mój sprzęt...na końcu też dzwoniłeś - dokładnie po SMS-ie w którym Ci napisałem że sprawę opisuję na forum i zgłaszam Policji.
Wtedy rzeczywiście jednego dnia dzwoniłeś do mnie kilka razy i napisałeś SMS-y. Wcześniej na moje 6 SMS-ów nie odpisywałeś. ( pisane przez ok.2 tygodnie )
Tylko ja już nie chciałem słuchać Twoich nowych kłamstw, tłumaczeń, mętnych wyjaśnień itp. Dlatego napisałem Ci że nie mam nic do dodania w sprawie i jeśli mi nie wyślesz sprzętu i do wieczora nie zobaczę maila z numerem trackingu to opiszę sprawę.

W ten sam dzień pod wieczór dostałem MMS-a z trackingiem. Dwa dni potem sprzęt był u mnie.

Kontynuując...
Powiedz mi co ma do tego wszystkiego mój nick który "powstał" ponad 35 lat temu w zupełnie innych okolicznościach ? - to ma tłumaczyć dlaczego nie odzywam się na forum ? Co najmniej dziwne rozumowanie...
Dla Twojej informacji nie odzywałem się bo nie chciałem aby stało się to co się stało - nie chciałem podsycać atmosfery ponieważ wiedziałem czym to się skończy.

Chciałem jeszcze sporo napisać - ale naprawdę nie chce mi się z nikim prowadzić słownych "przepychanek", bo na pewno tak to by się skończyło.
Nie mam ani nie miałem na to ochoty - dlatego nie roztrząsałem sprawy - wtedy podziękowałem wszystkim którzy zainteresowali się sprawą i teraz jeszcze raz dziękuję.

Dla mnie temat zamknięty - każdy wnioski wyciągnie sobie sam - ja jednak jestem zdania że w dzisiejszych "czasach on-line" gdzie wszystko jest TU i TERAZ taka "forma" kontaktu jest co najmniej niepokojąca ( hmm... tylko właśnie o to chodzi że tego kontaktu prawie NIE BYŁO...)