Autor Wątek: Bajtek - numer specjalny  (Przeczytany 7004 razy)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: Bajtek - numer specjalny
« Odpowiedź #15 dnia: 2017.03.26, 14:16:31 »
W odpowiednim czasie pytałem czy ktoś chce specjalny numer Bajtka. Dostał go wraz z autografem Borka. Na którychś piwnych spotkaniach można było poprosić o autograf mnie, trojacka, voyagera lub inne osoby, które coś tam do niego napisały. Stopka redakcyjna jest tu: http://www.speccy.pl/forum/index.php?topic=2250.msg35173#msg35173

ikci

  • *****
  • Wiadomości: 1216
  • Miejsce pobytu:
    Kraków
Odp: Bajtek - numer specjalny
« Odpowiedź #16 dnia: 2017.03.26, 22:33:30 »
Przepraszam wszystkich Państwa za swoją niewybredną wypowiedź
" Kto go kupił ten trzyma i się zesra ale nie zeskanuje" Nie chciałem być wulgarny. Wybaczcie mi,
Odezwał się do mnie bardzo dobry kolega z tego forum i udostępnił plik pdf z zeskanowanym
rzeczonym numerem 135 Bajtka.
Prosił aby nie zdradzać jego nicka - szanuję to jak najbardziej, ale jeszcze bardziej szanuję , że w ogóle
zechciał to udostępnić. Wrzuciłem ten skan na serwer kolegi TDU
ftp://speccy:[email protected]/   dział czasopisma
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
Właśnie biorę się za lekturę numeru 135 Bajtka i nie ukrywam czuję się trochę  jak 30 lat temu kiedy biegłem do kiosku
po nowy numer, którym potrafiłem się cieszyć przez cały miesiąc, aż do zakupu  kolejnego numeru.
Tej radości mi nikt  nie był w stanie odebrać, aż nastała Wolna Polska...
Po 30-latach i w 43 roku swojego życia stwierdzam z całą odpowiedzialnością - nie jestem wstanie znaleźć czegoś co
by mnie tak bardzo zajarało, uszczęśliwiło i dało mi tak dużo ekstremalnych przeżyć jak wtedy kiedy miałem swój pierwszy
komputer i kiedy chodziłem na giełdę, kiedy szukałem kontaktów,  źródła wiedzy, jakichkolwiek punktów zaczepienia.
Teraz wszystko jest takie proste, na wyciągnięcie ręki, Chciałbym, pragnę, przeżyć to jeszcze raz....

ZX Spectrum 48K, ZX Spectrum +, ZX Spectrum 128K, ZX Spectrum +2, ZX Spectrum +2B, ZX Spectrum +3, TIMEX TC2048, UNIPOLBRIT Komputer 2068, Didaktik Gama 80kB, 
Amstrad/Schneider CPC6128, Schneider CPC464, Commodore C64, Atari 800XL, 65XE 130XE, A500+, A600, A1200, ATARI 1040 STF

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: Bajtek - numer specjalny
« Odpowiedź #17 dnia: 2017.03.30, 07:45:24 »
Złamanie prawa autorskiego, i to w obecności autorów jest niezwykle karkołomnym zabiegiem.
Jeżeli coś kiedykolwiek stworzysz, to zrozumiesz.

Przez wiele lat troche się nazbierało, ale teraz przyszedł czas na kumulację.

Masz 6 miesięcy na przemyślenie... a później możesz.... przeprosić.