ZX Spectrum > HARDWARE

ZX48 PCB - projekt Kamino

<< < (2/46) > >>

andy:
Moim zdaniem to warto wrzucić trochę poprawek, jak np. gniazdo cinch cv w przypadku pominięcia zbędnego modulatora, mostek do zasilania, wstawić normalny RAM np. 2x 62256 czy też opcję podwójnego czy poczwórnego ROMu.  Układ LM1889 popędzić z jakiejś normalnej przetwornicy. Już nie wspomnę, że zaoszczędzi się nieco miejsca na jakiś Kempston czy AY.

KrisZX:
Andy nie czytałeś wcześniejszego wątku to ma być płyta 1:1 bez żadnych poprawek

KWF:
Dodam, że wziąłem się bardzo powoli za wydanie ONE. Będzie jeden mod na płycie, elastyczność wyboru typu pamięci: 4116 lub 4164.

PABB:

--- Cytat: KrisZX w 2018.12.15, 15:35:44 ---To jestem chętny, może w końcu wykorzystam te pamięci 4116 w ceramicznej obudowie, które leża już od dawna i nie mam co z nimi zrobić.

--- Koniec cytatu ---

Jak będzie gotowa - to będziesz mógł testować do woli :P


--- Cytat: zipp w 2018.12.15, 15:39:16 ---To trzeba zrobić preorder na PCB i zaraz będzie na program.

--- Koniec cytatu ---

Program "się już kupił" - Aniołek był wczesniej w tym roku :)


--- Cytat: andy w 2018.12.15, 15:51:34 ---Moim zdaniem to warto wrzucić trochę poprawek, jak np. gniazdo cinch cv w przypadku pominięcia zbędnego modulatora, mostek do zasilania, wstawić normalny RAM np. 2x 62256 czy też opcję podwójnego czy poczwórnego ROMu.  Układ LM1889 popędzić z jakiejś normalnej przetwornicy. Już nie wspomnę, że zaoszczędzi się nieco miejsca na jakiś Kempston czy AY.

--- Koniec cytatu ---

Pewnie za jakieś dwa tygodnie (chyba, że dostanę cieśni nadgarstka od klikania tych ścieżek :) ), będą dostępne wszystkie pliki. Jak tylko będziesz miał ochotę, będziesz mógł wrzucić tam wszystko co sobie wymarzysz ;)

PABB:

--- Cytat: Klaud w 2018.12.15, 16:05:37 ---Dodam, że wziąłem się bardzo powoli za wydanie ONE. Będzie jeden mod na płycie, elastyczność wyboru typu pamięci: 4116 lub 4164.

--- Koniec cytatu ---

Ty to masz robotę artystyczną - ja rzemieślniczą :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej