ZX Spectrum > WSPÓŁCZESNE KLONY

Montujemy JS128

<< < (2/68) > >>

pear:

--- Cytat: ZX Freeq w 2018.04.02, 21:19:17 ---Z ciekawości zapytam, długo czekałeś na obudowę? Ja czekam od listopada......

--- Koniec cytatu ---
Ja czekam już półtora roku :(

LordFarfocel:
Ja zamawiałem obudowę od Djorde Mitica z wycinaniem pod Harlequina. Czekałem 2 miesiące. Jedna uwaga dla estetów, te dodatkowo wycinane otwory różnią się znacznie od tych otworów co już są standardowo.

zaxon:
Obudowe kupiłem od Petera, swoją prywatną mi sprzedał. Teraz mi idą dwie białe , przezroczyste od niego, Jack, przyjdą to sie odezwe . Peter tez mi pisał ze ma kłopoty z zaopatrzeniem od Djordjego.

ZX Freeq:
Żyjemy w matrixie ;) Właśnie dostałem maila, że moje zamówienie na obudowę do JS zostało wysłane. No to jeszcze tylko 60 dni roboczych..... :)

trojacek:
No, w końcu i ja mam swojego JS128 :) PCB chyba ze dwa lata leżała, czekając na zmontowanie.
Ruszyła od drugiego kopa (najpierw źle wlutowałem tranzystory nad CPU).
No i teraz kwestia budy... To ma być komputer do katowania, nie ma w nim oryginalnych części :) Tak więc gumiakowa odpada, plusowa... hmm, może. Albo Lo-Profile, ze względu na przyzwoitą klawiaturę, lub też Saga Elite. No i będę miał maszynkę, z którą będę mógł podróżować, bez konieczności zabierania ze sobą tony interfejsów :) Co prawda brakować mi będzie FDD3000, ale kto wie, może jej klon wejdzie do Lo-Profile? :)

Przy okazji - podziękowania dla Zaxona za całodobowy support :)

No i monitor od PABB w akcji (SyncMaster 932MP) - absolutnie perfekcyjny obraz!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej