Autor Wątek: Knight Lore z trainerem  (Przeczytany 3893 razy)

huan122

  • *
  • Wiadomości: 5
  • Miejsce pobytu:
    Poznań
Knight Lore z trainerem
« dnia: 2012.10.05, 00:07:06 »
Pomocy. Szukam Knight Lore z trainerem w wersji tap bądź tzx. Miałem kiedyś wersję z hiszpańskim trainerem. Odnalazłem ją ale tylko w wersji sna. Poszukuję oryginalną grę zgraną z kasety, a nie konwertowaną z sna bądź z80.

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2049
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: Knight Lore z trainerem
« Odpowiedź #1 dnia: 2012.10.05, 00:26:12 »
Każda wersja Knight Lore'a (i wszystkich gier sygnowanych przez Ultimate) będzie nielegalna - prawa do produktów Ultimate przekształciło się w Rare, które kupił Microsoft. Nie udzielają zgody na dystrybucję starych produkcji Ultimate a ostatnio podobno nawet zaczęli na Xboxa wypuszczać jakieś odnowione wersje tych produktów.

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: Knight Lore z trainerem
« Odpowiedź #2 dnia: 2012.10.05, 11:09:44 »
Polecam użyć google w jako argumenty zapytania podać: TRDOS recracks knight lore

RafalM

  • *****
  • Wiadomości: 1133
  • Miejsce pobytu:
    Sulejówek
Odp: Knight Lore z trainerem
« Odpowiedź #3 dnia: 2012.10.05, 11:16:01 »
Taki trainer jak w podanej wersji .sna sam możesz sobie zrobić.

W momencie gdy pojawia się zapytanie "Vidas infinidas?" skasuj cudzysłów i wspisz STOP  a potem PAPER 7. Zobaczysz kod w Basicu który robi 4 rzeczy:

1. Wczytuje obrazek
2. Wczytuje kod gry
3. Wstawia poki jeśli gracz tak zdecyduje
4. Uruchamia grę przez RANDOMIZE USR

Zrób sobie zrzut ekranu, znajdź wersję .tap Knight Lore i zmień loader wstawiając INPUTY i POKI


Gryzor

  • *****
  • Wiadomości: 2010
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: Knight Lore z trainerem
« Odpowiedź #4 dnia: 2012.10.05, 16:54:46 »
Cytuj
Każda wersja Knight Lore'a (i wszystkich gier sygnowanych przez Ultimate) będzie nielegalna - prawa do produktów Ultimate przekształciło się w Rare, które kupił Microsoft. Nie udzielają zgody na dystrybucję starych produkcji Ultimate a ostatnio podobno nawet zaczęli na Xboxa wypuszczać jakieś odnowione wersje tych produktów.

Niech sobie maja prawa i odswiezaja na czym chca, ale jaki jest sens blokowania darmowej dystrybucji wersji na ZXa ???
Jak dla mnie to jest tylko dla zasady - "nie bo nie". Zreszta i tak nikt nie przebije Edge.

huan122

  • *
  • Wiadomości: 5
  • Miejsce pobytu:
    Poznań
Odp: Knight Lore z trainerem
« Odpowiedź #5 dnia: 2012.10.06, 22:31:20 »
Dzięki za pomoc i przepis na trainer. Dzisiaj znalazłem chwilę czasu i przerobiłem Knight Lore. Efekt w załączniku.